Pizzeria szuka złodzieja. Przestępstwo nagrała kamera monitoringu

2022-08-05 14:56
Złodziej z Folle pizza e pasta
Autor: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064025046056 Złodziej z Folle pizza e pasta

Jedna z warszawskich pizzerii prosi o pomoc w zidentyfikowaniu osoby widocznej na nagraniu. Mężczyzna ukradł sprzęt elektroniczny zza lady i wyszedł nie niepokojony. Jego czyn uwieczniła jednak kamera.

Warszawska pizzeria Folle pizza e pasta prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny widocznego na nagraniu. W poniedziałek, 1 sierpnia o godzinie 19:10 wszedł do lokalu. Gdy stanął przy ladzie, zaczął mówić coś pracownika. Korzystając z chwili sięgnął za ladę i chwycił leżący tam tablet należący do pizzerii. Dokonanie tego przestępstwa zajęło mu zaledwie kilka sekund. Po chwili wyszedł przez nikogo nie zatrzymywany. Stratę zauważono dopiero po fakcie. Na szczęście w pizzerii zamontowana jest kamera monitoringu, która utrwaliła wizerunek sprawcy. Wideo i rysopis zamieszczamy w dalszej części artykułu.

Zbierają na polskie drony dla Ukrainy

Zuchwała kradzież w pizzerii - wideo

Folle pizza e pasta zlokalizowana jest pod adresem Szwedzka 9. Nie wiadomo, czy sprawca może mieszkać w tej okolicy. Warto jednak przyjrzeć mu się uważniej na nagraniu. Być może widywany był tam częściej.

Rysopis sprawcy

  • Kradzieży dokonał mężczyzna w wieku około 35 - 40 lat.
  • Sylwetka - szczupła
  • Wzrost - średni
  • włosy - ciemne

W chwili popełnienia przestępstwa miał na sobie szary T-shirt z białym napisem z przodu, ciemne spodnie, białe sportowe buty i ciemną czapkę z daszkiem. Przez jedno ramię przewieszony miał ciemny plecak. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, powinni skontaktować się z pizzerią Folle pizza e pasta lub najbliższą komendą policji.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE