PILNE! Atak nożownika na Mazowszu! Jedna osoba zmarła na miejscu

2022-06-03 18:08
pilne
Autor: eska.pl

Atak nożownika pod Płońskiem na Mazowszu! W miejscowości Nacpolsk poważnie ranił dwie kobiety. Jedna zmarła na miejscu - druga trafiła do szpitala. Napastnik nie działał sam. Zatrzymano mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawa. Co dokładnie się wydarzyło?​

Służby wezwali okoliczni mieszkańcy, którzy usłyszeli krzyk. Ustalono, że wcześniej na miejsce przyjechali dwaj mężczyźni. Jeden z nich miał zaatakować kobiety. Obaj uciekli, po drodze wpadli autem do rowu do rowu.

- Podróżujący autem mężczyźni dalej uciekli pieszo. W wyniku pościgu płońscy kryminalni zatrzymali  jednego z nich, który był nietrzeźwy. Policjanci poszukują drugiego mężczyzny - powiedziała Kinga Drężek-Zmysłowska z policji w Płońsku.

Mundurowi ustalają, który z nich zaatakował kobiety. Jedna mimo reanimacji zmarła. O życie drugiej walczą lekarze. Razem z kobietami w mieszkaniu było dwoje małych dzieci - 2,5-letnie i 5-miesięczne. Zostały zabrane do szpitala na badania.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE