Pierwsze zatrzymania podczas strajku kobiet 28.01. Kilka osób weszło na teren TK

2021-01-28 22:38
Ogólnopolski Strajk Kobiet 28.01.2021: Transparenty, rozlana farba przez TK
Autor: PAP/Rafał Guz Ogólnopolski Strajk Kobiet 28.01.2021: Transparenty, rozlana farba przez TK

Podczas strajku kobiet 28.01. doszło do zatrzymania kilku osób. Wśród nich jest m.im. Klementyna Suchanow. Chodzi o osoby, które podczas manifestacji weszły na teren Trybunału Konstytucyjnego.

Protest kobiet w Warszawie

Aktualizacja, godz. 22.35

Kolejna osoba została zatrzymana przez policję.

Aktualizacja, godz. 21.40

Prawdopodobnie zatrzymano pięć osób. -1 osoba na Żytniej, 3 osoby w Grodzisku. Kierujcie tam ludzi. Tymczasem my szukamy piątej osoby, do której policja nie chce się przyznać - informuje Strajk Kobiet.

Pierwsze zatrzymania podczas strajku kobiet 28.01.2021

Podczas strajku kobiet 28.01.2021 doszło do zatrzymania kilku osób. Wśród nich jest m.in. Klementyna Suchanow. Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, zatrzymano trzy osoby. - W trakcie trwającego protestu policjanci interweniowali wobec trzech osób, które wtargnęły na teren Trybunału Konstytucyjnego. Następnie odmówiły one podania swoich danych. Trwają czynności z zatrzymanymi - czytamy na Twitterze KSP.

Czytaj także: Ogólnopolski Strajk Kobiet 28.01.2021: Kilka osób zatrzymanych przez policje [RELACJA NA ŻYWO, ZDJĘCIA, WIDEO]

Wcześniej o zatrzymaniach informował strajk kobiet. - Klementyna Suchanow i inne osoby, które weszły na teren "TK", zatrzymane - czytamy.

Następnie pojawiły się informacje o zatrzymaniu pięciu osób, które zostały przewiezione do Grodziska.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE