Perfect kończy karierę! Kiedy ostatni koncert zespołu w Warszawie? [CENY BILETÓW]

2020-02-11 20:33 AGO
Grzegorz Markowski będzie śpiewał bez Perfectu
Autor: Akpa Grzegorz Markowski będzie śpiewał bez "Perfectu"

Perfect kończy karierę! Zespół postanowił rozpocząć pożegnalną trasę koncertową w Warszawie. Kiedy odbędzie się ostatni koncert legendy polskiego rocka? Ile kosztują bilety? Dowiesz się czytając tekst na ESKA Warszawa.

To ostatnia szansa, by zobaczyć zespół w pełnym składzie na warszawskiej scenie. Już za kilka dni Perfect rozpocznie pożegnalną trasę koncertową "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść". Autorzy takich utworów jak "Autobiografia", "Nie płacz Ewka", "Ale w koło jest wesoło" w Walentynki zagrają na warszawskim Torwarze. Oficjalnie legenda polskiego rocka zakończy działalność w czerwcu, ale to właśnie 14 lutego będzie można ich po raz ostatni usłyszeć w Warszawie. Grzegorz Markowski zamierza zacząć karierę solową. Perfect także nie zamierza rezygnować z koncertów. Zespół będzie koncertować, ale bez słynnego wokalisty.

Pożegnalna trasa koncertowa rozpocznie się w Warszawie. Perfect zagra 14 lutego na COS Torwar. Wciąż dostępne są bilety. Wejściówka na koncert z opcją MEET & GREET kosztuje 1000 zł. Siedzące miejsce na trybunie to koszt w wysokości 349 zł. Jeśli ktoś ma już inne plany na Walentynki, ale chce pożegnać się z gigantem rocka - może wybrać się na inny koncert organizowany w ramach trasy. Perfect zagra jeszcze 9 maja w Krakowie na Tauron Arenie, 23 maja na Arenie w Gliwicach oraz 19 czerwca na Ergo Arenie w Gdańsku.