Pałac Kultury i Nauki w Warszawie z czerwoną błyskawicą. "Jesteśmy z Wami"

2021-01-29 20:33
 Pałac Kultury i Nauki w Warszawie z czerwoną błyskawicą. Jesteśmy z Wami
Autor: Facebook/Miasto Stołeczne Warszawa Pałac Kultury i Nauki w Warszawie z czerwoną błyskawicą. "Jesteśmy z Wami"

W Warszawie trwa strajk kobiet 29.01.2021. Na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie pojawił się symbol protestu - czerwona błyskawica. Zobacz, jak wygląda!

Strajk kobiet w Warszawie

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie z czerwoną błyskawicą

Warszawa wspiera strajk kobiet. Na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie pojawiła się czerwona błyskawica. Zdjęcie pojawiło się na oficjalnym facebooku miasta z dopiskiem "Jesteśmy z Wami". Kobiety wspierają też m.in. Tramwaje Warszawskie czy Miejskie Zakłady Autobusowe. Nie podoba się to jednak wszystkim mieszkańcom stolicy. Opinie internautów są podzielone. - Typowa gra na podział, miasto jest dla mieszkańców i powinno się zajmować tym za co odpowiada a nie antagonizować swoich mieszkańców - czytamy. - Dno i bagno - komentują internauci. - Droga Warszawo jesteś mi bliską ale błyskawice z Pałacu zabierzcie bo to tak jakby komuś na siłę kazał jeść mięso w poście i zakazywał rzeczy które kochamy... Skandal - czytamy.

Czytaj także: Trzaskowski zajął stanowisko ws. Strajku Kobiet. "Chcą przykryć nieudolność rządzących"

Ale są też liczne komentarze popierające działania ratusza. - Warszawa tez jest kobietą, wiec sama decyduje co se wyświetla - czytamy. - Nikt nie zmusza cię do patrzenia na PKiN. Nic na siłę - piszą internauci pod zdjęciem. - Prawa kobiet to prawa czlowieka. Dobrze, że mamy władze w mieście, które to rozumieją. Co ma antagonizować? Poparcie dla kobiet i ich praw? No chyba, że zantagonizuje tych, którzy tego nie rozumieją - odpowiadają.

QUIZ: Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE