Pałac Kultury i Nauki sadzi chryzantemy. Ty też możesz wesprzeć przedsiębiorców!

2020-11-02 18:31
 Chryzantemy przed Pałacem Kultury i Nauki
Autor: Jacek Turczyk Chryzantemy przed Pałacem Kultury i Nauki

Nie znalazły się na cmentarzach, ale jest dla nich miejsce w Pałacu Kultury i Nauki. Zarząd budynku postanowił wspomóc lokalnych przedsiębiorców i zasadzić chryzantemy przed budynkiem. Jak możesz wspomóc sprzedawców kwiatów i ozdobić Warszawę?

Jak w sklepie płacić ręką | ESKA XD - Mobmania #6

Chryzantemy przed Pałacem Kultury i Nauki

Kwiaty zamiast na cmentarz - pod Pałac Kultury! Zarząd budynku znalazł miejsce na chryzantemy, których przez zamknięte cmentarze, lokalni przedsiębiorcy nie mogliby sprzedać w większych ilościach. Włodarze Pałacu Kultury i Nauki zaczęli kupować kwiaty i sadzić je w donicach wokół budynku. Pierwsze chryzantemy już są.

Posadziliśmy symbolicznie pierwsze kwiaty przed wejściem głównym do Pałacu Kultury i Nauki. To miejsce momentalnie się zmieniło - jest kolorowe i radosne. Kolejne pojawią się w następnych dniach - mówi wiceprezes spółki ZPKIN, Sebastian Wierzbicki.

Czytaj także: Najmniejsza planeta swobodna we wszechświecie! Odkryli ją naukowcy z UW [WIDEO, ZDJĘCIA]

Chryzantemy przed Pałacem Kultury - dlaczego zostały zasadzone? 

Kupione kwiaty mają nie tylko spełniać rolę ozdób, ale także wspomóc sprzedawców.

Głównym założeniem było wsparcie przedsiębiorców, więc jeździmy w miejsca, gdzie te kwiaty są sprzedawane i gdy kupcy z nimi zostaną, to będziemy je od nich sukcesywnie skupować - podkreślał Sebastian Wierzbicki.

Do upiększania terenu wokół Pałacu Kultury mogą się włączyć także warszawiacy. Wystarczy zostawić kupione wcześniej chryzantemy przed głównym wejściem do budynku.

Czytaj także: Uwaga kierowcy! We wtorek zmieni się organizacja ruchu przy Południowej Obwodnicy Warszawy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE