Otwarte Klatki zapraszają na warsztaty kreatywnego pisania Loesje!

2022-01-12 8:25
Otwarte Klatki zapraszają na warsztaty kreatywnego pisania Loesje!
Autor: Canva.com / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mural_Grupa_Loesje_Grochowska_292.jpg Zdjęcie poglądowe

W piątek 14.01.2022 o godzinie 18:00 w Elektrowni Powiśle odbędą się 3-godzinne warsztaty kreatywnego pisania Loesje. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc zwierzętom.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki walczące o prawa i dobrostan zwierząt z ferm przemysłowych, znane z takich kampanii jak „Cena futra” czy „Jak one to znoszą?” organizuje warsztaty kreatywnego pisania we współpracy z  Loesje – międzynarodową organizacją, której działania opierają się na kreatywnym myśleniu, wolności ekspresji i aktywizmie społecznym.

„Udział w wydarzeniu to idealny sposób by rozwinąć lub udoskonalić swoje umiejętności pisarskie przy okazji robiąc coś dobrego dla zwierząt hodowlanych; zwierząt które mają podobne potrzeby do naszych domowych towarzyszy, a jednak ich życie drastycznie się różni. Po przez organizację ciekawego eventu, z którego uczestnicy wyniosą coś dla siebie, pragniemy wspomóc działania, które walczą o  lepszy los dla zwierząt zamkniętych na fermach.” - Paulina Bańkowska z warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki, organizatorka eventu.

 „Warsztaty kreatywnego pisania to okazja do bliższego poznania idei Loesje oraz sposobu jej działania. Opierają się na wspólnym pisaniu krótkich tekstów i wymianie pomysłów oraz podpowiadają, jak efektywnie wykorzystywać wieloznaczności języka do wyrażania swoich myśli w postaci zwięzłych, niekonwencjonalnych haseł”- Loesje.pl

Na  warsztatach uczestnicy będą mogli nauczyć się pisać krótkie, przyciągające uwagę teksty. Loesje pokażą jak efektywnie wykorzystywać wieloznaczności języka, wychodzić poza schematy i co najważniejsze pobudzić swoją wyobraźnię. Warsztaty będą unikalne, tematycznie nawiązujące do działań Otwartych Klatek. W warsztatach może wziąć udział każdy niezależnie od poziomu doświadczenia w pisaniu.

Uczestnictwo w wydarzeniu kosztuje 100zł/os., a cały dochód zasili kampanie Otwartych Klatek. Wszystkie informacje co do eventu można znaleźć na Facebookowej stronie wydarzenia, a same zapisy odbywają się poprzez platformę Go Out.

  • DATA: 14.01.2022r.
  • GODZINA: 18:00 - 21:00
  • MIEJSCE: Elektrownia Powiśle
  • CENA: 100 zł / os. 
Malutki niedźwiadek trafił do lecznicy w Przemyślu

QUIZ. Pokazujemy tylko logo znanej firmy! Rozpoznasz ją?

Pytanie 1 z 10
To logo należy do firmy...
To logo należy do firmy...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE