Otwarte Klatki zapraszają na Speed Friending! Co to takiego? [ZAPISY]

2022-05-20 8:25
Otwarte Klatki zapraszają na Speed Friending! [ZAPISY]
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

W najbliższy poniedziałek tj. 23.05.2022 odbędzie się Speed Friending organizowany przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Wydarzenie odbędzie się w kawiarni Przestrzeń Pełna Czasu na ulicy Śliskiej 10 (Rondo ONZ) w godzinach 18:00-20:45. Cały dochód zostanie przekazany na pomoc zwierzętom.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki walczące o prawa i dobrostan zwierząt z ferm przemysłowych, znane z takich kampanii jak „Frankenkurczak” czy „Jak one to znoszą?” po raz kolejny organizuje Speed Friending. Na wydarzeniu uczestnicy będą mogli nawiązać znajomości z nowymi osobami przy pysznej kawie lub herbacie od Przestrzeni Pełnej Czasu.

Zasady wydarzenia są proste. Wystarczy zapisać się na event przez formularz, a po otrzymaniu potwierdzenia drogą mailową można pojawić się w Przestrzeni Pełnej Czasu. Po wrzuceniu do puszki Otwartych Klatek 30 zł można już brać udział w Speed Friendingu – czeka na Ciebie kilkanaście krótkich rozmów z innymi uczestnikami. Nie stresuj się brakiem tematów do rozmów - przygotowaliśmy ice breaking questions! Speed Friending to idealna okazja do poszerzenia grona znajomych. To wydarzenie dla każdego, kto chce poznać nowe, ciekawe osoby!

„Speed Friending organizowany przez Otwarte Klatki to świetna okazja do poznania nowych osób, którym nie jest obojętny los zwierząt. Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy rozmawiali jeszcze długo po zakończeniu wydarzenia. Połączenie spędzania czasu w fajnym towarzystwie z pomocą zwierzakom - nie może być lepiej !”- Antoni Malinowski z warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki, organizator eventu

DATA: 23.05.2022 r

GODZINA: 18:00-20:45

MIEJSCE: Przestrzeń Pełna Czasu, ulica Śliska 10 (Rondo ONZ)

KOSZT: 30 zł / os. (zbierane do puszki na wydarzeniu) - cały dochód zasili działania Otwartych Klatek

Niesamowity pokaz dronów nad Warszawą!

Więcej informacji znajdziecie również na wydarzeniu facebookowym: https://www.facebook.com/events/679708359755459

Link do zapisów: https://forms.gle/Ai2qFcXXoXNx9G4c7

QUIZ. Policyjny slang. Sprawdź, czy znasz te słowa! Odnajdziesz się wśród policjantów?

Pytanie 1 z 10
Klient szybko obrobiony i już na dołku - co to znaczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE