Otwarte Klatki zapraszają na drugą edycję Karaoke dla Zwierzaka [DATA, MIEJSCE, ZBIÓRKA]

2022-03-03 11:31
Otwarte Klatki zapraszają na drugą edycję Karaoke dla Zwierzaka [DATA, MIEJSCE, ZBIÓRKA]
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

W sobotę 05.03.2022 o godzinie 21:00 odbędzie się druga edycja Karaoke dla Zwierzaka organizowana przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Wydarzenie będzie miało miejsce w dwóch lokalizacjach – Klub Potok (Potocka 14) i Pub Student (Waryńskiego 12). Za każdą zaśpiewaną piosenkę uczestnicy będą poproszeni o wrzucenie datku do puszki Stowarzyszenia. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na pomoc zwierzętom.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki, zajmujące się ochroną zwierząt hodowanych przemysłowo, znane z takich kampanii jak „Cena futra” czy „Jak one to znoszą?” organizuje karaoke we współpracy z  Klubem Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka i Pubem Student – kultowymi miejscówkami na muzycznej mapie Warszawy. Zasady wydarzenia są proste. Kluby organizują swoje cotygodniowe karaoke z tym wyjątkiem, że tym razem uczestnicy nie śpiewają tylko dla siebie, ale także dla zwierząt. Żeby wziąć udział, wystarczy przyjść na 21:00 do jednej z dwóch dwóch miejscówek i za każdą zaśpiewaną piosenkę wrzucić do puszki datek dla zwierząt hodowlanych nie zapominając, by przy tym dobrze się bawić!

 „Podczas pierwszej edycji karaoke wszyscy świetnie się bawili. Dlatego postanowiliśmy powtórzyć akcję w dwóch nowych miejscówkach. W końcu śpiewać każdy lubi i nie ma chyba przyjemniejszego sposobu na niesienie pomocy zwierzętom. Bardzo się cieszymy, gdy widzimy tak pozytywne reakcje na organizowane przez nas eventy. Daje nam to ogromną siłę do dalszego działania. - Dominika Łapińska  z warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki, organizatorka evetu

Samo uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a wysokość datków za zaśpiewaną piosenkę wedle uznania każdego z uczestników.

Wszystkie informacje co do eventu można znaleźć na Facebookowej stronie wydarzenia!

Specjalista ekonomiczny: Świat poradzi sobie bez Rosji, Rosja bez świata nie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE