Otwarte Klatki zapraszają na akcję Kup Piwo dla Zwierzaka!

2022-07-20 9:06
Otwarte Klatki zapraszają na akcję Kup Piwo dla Zwierzaka!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

W najbliższy piątek i sobotę tj. 22-23.07.2022 odbędzie się akcja Kup Piwo dla Zwierzaka organizowana przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Wydarzenie odbędzie się w różnych lokalach na terenie Warszawy od godz. 12:00 w piątek 22.07.2022 do godz. 23:59 w sobotę 23.07.2022.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki walczące o prawa i dobrostan zwierząt hodowlanych, znane z takich kampanii jak „Cena Futra” czy „Jak one to znoszą?” po raz kolejny organizuje event Kup Piwo dla Zwierzaka.

Zasady wydarzenia są proste. Lubisz piwo i chcesz pomóc zwierzętom? W ten weekend masz do tego doskonałą okazję! Wystarczy wybrać się w piątek lub sobotę 22-23.07.2022 do jednego ze wskazanych na stronie wydarzenia lokali. Od każdego zakupionego tam  piwa 1 zł trafi na pomoc zwierzętom. Zostań bohaterem/ką zwierząt, pijąc piwo (lub dwa). W wydarzeniu biorą też udział piwa bezalkoholowe, więc każdy może świetnie się bawić.

„Ciepłe, letnie wieczory w mieście to świetna okazja do spotkań ze znajomymi. Jeśli ciesząc się wspólnym spędzaniem czasu możemy jednocześnie p omóc zwierzakom, to co może być lepszego?”- Maja Kłopotowska z Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki, organizatorka eventu

QUIZ. Trudne hasła z krzyżówek. 5 punktów to nie wstyd!

Pytanie 1 z 10
Ma żeberka ze stali?
Młodzi geniusze z Jarosławia wydrukowali rękę dla 5-letniej Lilki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE