Ostrzeżenie IMGW - SILNY WIATR NA MAZOWSZU!

2022-01-03 8:53
Anemometr
Autor: pixabay.com

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w poniedziałek rano, 3 . stycznia wydał ostrzeżenie przed silnym wiatrem w części województwa mazowieckiego. Sprawdźcie, w jakich powiatach powieje najmocniej.

Silny wiatr w kilkunastu powiatach województwa mazowieckiego

Jak podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zjawisko obejmuje powiaty: ciechanowski, legionowski, makowski, mławski, nowodworski, ostrołęcki, Ostrołękę, ostrowski, Płock, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sokołowski, węgrowski, wołomiński, wyszkowski i żuromiński. "Najsilniejsze zanotowane porywy wiatru wyniosły 65 km/h i wystąpiły w Płocku. W ciągu najbliższych godzin porywy wiatru osłabną, ale w drugiej połowie dnia na południu regionu znowu zaczną się wzmagać" - zaznacza Instytut. Pamiętajmy, by zabezpieczyć przedmioty, które mogłyby zostać porwane przez wiatr. Unikajmy też parkowania pod drzewami.

Wszyscy znają ten HIT [What You Say] Kto był pierwszy? | ESKA XD - Ale to już było! #39

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE