Ośrodek Hutnik na Bielanach już otwarty! Będą na nim trenować młodzi piłkarze i tenisiści

2021-08-25 20:09
Ośrodek Hutnik na Bielanach już otwarty! Będą na nim trenować młodzi piłkarze i tenisiści
Autor: Miasto stołeczne Warszawa Ośrodek Hutnik na Bielanach już otwarty! Będą na nim trenować młodzi piłkarze i tenisiści

Hutnik przy Marymonckiej w Warszawie już otwarty! Sportowy kompleks na Bielanach ma służyć piłkarzom i tenisistom. Są tam dwa boiska treningowe oraz cztery korty tenisowe. Trybuny po bokach są zadaszone i zmieszczą ponad 1300 osób. - To największa sportowa inwestycja w Warszawie ostatnich lat - mówił prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.

Raport z anteny 25.08, godz.10

Hutnik już otwarty dla warszawiaków!

Stadion z trybunami, dwa boiska boczne i cztery korty tenisowe – te obiekty składają się na zrewitalizowany Ośrodek Hutnik na Bielanach. Na tę inwestycję miasto stołeczne Warszawa przeznaczyło ponad 48 milionów złotych.

- Zawsze gdy mówię o warszawskim sporcie, to przypominam, że to nie tylko duże kluby, jak Legia czy Polonia, ale również te mniejsze ośrodki, z których również jesteśmy bardzo dumni i które trzeba wspierać. Dlatego bardzo się cieszę, że dzięki staraniom nas wszystkich jesteśmy dzisiaj na zrewitalizowanym stadionie Hutnik, który będzie służył rozwojowi następnych pokoleń – powiedział na otwarciu Ośrodka Hutnik prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski.

Ośrodek Hutnik to ponad 45 lat sportowej historii. Dzięki 48 milionom złotych z miejskiego budżetu władzom Warszawy udało się przebudować i dostosować do potrzeb mieszkańców prawie 10 hektarów terenu na warszawskich Bielanach.

Czytaj także: KOMUNIKACJA MIEJSKA w WARSZAWIE - zmiany po wakacjach

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE