OBŁAWA W LEGIONOWIE - złodziej ukradł teczkę z DUŻĄ SUMĄ PIENIĘDZY!

2021-10-27 15:23
Policja
Autor: pixabay.com Wyszli do szkoły i już nie wrócili! Tajemnicze zaginięcie rodzeństwa [AKTUALIZACJA]

W środę, 27 października, media obiegła wiadomość o obławie na złodzieja w Legionowie. Przestępca miał ukraść walizkę z dużą sumą pieniędzy. Co wiadomo o sprawie? Sprawdźcie informacje w naszym artykule.

Kradzież walizki z pieniędzmi i obława w Legionowie

Obława w Legionowie - taka wiadomość obiegła media z rejonu województwa mazowieckiego. Chodzi o kradzież walizki z dużą sumą pieniędzy. Jak informuje warszawawpigulce.pl, chodzi o 100 tysięcy złotych! Gazeta Powiatowa donosi zaś, że Kradzieży miano dokonać przed jednym z legionowskich banków na rogu ulic Józefa Piłsudskiego i Mikołaja Kopernika. Na miejscu pracuje policja, a funkcjonariusze prowadzą obławę na sprawców tej zuchwałej kradzieży. Chwilowo nie są znane okoliczności całego wydarzenia. O sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Przerażeni rodzice trzymali 3-latkę na rękach. Była nieprzytomna i traciła oddech

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE