Nieproszony gość na Radzymińskiej: ,,Przyjedźcie, bo w garażu jest duży wąż!"

2022-05-11 10:38
Nieproszony gość na Radzymińskiej: ,,Przyjedźcie, bo w garażu jest duży wąż!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Garaż podziemny – to przyzna każdy posiadacz auta – jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym miejscem do parkowania samochodu. Czasami jednak miejsce jest zajęte przez nieproszonego gościa.

Zgłoszenie, które otrzymał Ekopatrol straży miejskiej, brzmiało groźnie:

Przyjedźcie, bo w garażu jest duży wąż! Mógł to być gad, który uciekł komuś z hodowli – lub inny niebezpieczny przybysz.

Strażniczka i strażnik natychmiast udali się na ulicę Radzymińską. Gdy przybyli na miejsce, pracownik ochrony wskazał sporych rozmiarów węża. Funkcjonariusze z Ekopatrolu od razu rozpoznali, że jest to niegroźny, ale za to imponujących rozmiarów (półtora metra) nasz rodzimy zaskroniec. Na szczęście był w bardzo dobrej kondycji, nie miał widocznych obrażeń. Nie wymagał opieki weterynaryjnej. Ekopatrol bezpiecznie przetransportował go do jego naturalnego środowiska. Dlaczego wybrał się z wizytą do garażu…? To pozostanie jego tajemnicą.

Nieproszony gość na Radzymińskiej: ,,Przyjedźcie, bo w garażu jest duży wąż!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe
Paweł Zalewski: Incydent z ambasadorem Rosji był błędem

QUIZ. Banalny test wiedzy o historii Polski. Nawet dzieci powinny znać odpowiedzi

Pytanie 1 z 10
Na który rok datuje się Chrzest Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE