Niebezpieczne znalezisko przy placu Zawiszy - podczas robót drogowych wykopano skrzynki z amunicją

2022-07-02 15:05
Przy placu Zawiszy znaleziono skrzynki z amunicją
Autor: ESKA.pl / pixabay.com Przy placu Zawiszy znaleziono skrzynki z amunicją

Po południu w sobotę, 2 lipca na placu Zawiszy pojawił się patrol saperski i policja. Ruch został wstrzymany. Wszystko przez odkrycie, którego dokonali robotnicy pracujący na drodze. Wykopali oni skrzynki z amunicją. Więcej na ten temat w artykule.

W sobotę po południu kierowcy jadący ulicą Raszyńską napotkali spore utrudnienia. Jak przekazała nasza reporterka, w miejscu robót drogowych trwających w okolicy placu Zawiszy pojawiła się policja i patrol saperski. Okazało się, że pracownicy wykopali skrzynki, w których znajdowała się amunicja. Odkrycia dokonano na wysokości skrzyżowania Raszyńskiej z Nowogrodzką. Przed godziną 14:00 saperzy weszli do wykopu, by wyciągnąć krzynie. Do tego czasu zablokowany był ruch od Nowogrodzkiej do placu Zawiszy oraz wyjazd z pl. Zawiszy w Raszyńską. Z naszych informacji wynika, że akcja zakończyła się po 14, a ulice znów są przejezdne.

UkrAlina 29.06 - Volodia Melymuka
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE