Nie zostało wiele czasu. Koniec lata coraz bliżej, warto pamiętać o koncertach jazzowych

2022-08-18 17:56
Stare Miasto rynek Warszawa
Autor: Wikimedia Commons / Adrian Grycuk

Mieszkańcy Warszawy i turyści nadal mają szansę brać udział w koncertach jazzowych pod chmurką. Warto jednak pamiętać, że koniec lata zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie chcecie przegapić wyjątkowego muzycznego wydarzenia, zapoznajcie się ze szczegółami.

Schyłek wakacji obfituje w stolicy w jazzowe wydarzenia. W piątkowe i sobotnie wieczory w Multimedialnym Parku Fontann będzie można usłyszeć m.in. Agę Zaryan, String Connection czy Urszulę Dudziak. Na Rynku Starego Miasta w sobotnie wieczory występują zaś gwiazdy festiwalu Jazz na Starówce.

Czytaj również: Fani koncertów już mogą zacierać ręce. Czeka nas wyjątkowy festiwal w Warszawie

Warszawa: wyjątkowa, jazzowa seria koncertów nadal trwa

Pożegnanie lata w Multimedialnym Parku Fontann to muzyczne wydarzenie w pięciu odsłonach. W piątki i soboty, od 19 sierpnia do 2 września, na Podzamczu będą odbywać się koncerty plenerowe.

"Po doskonale przyjętym ubiegłorocznym projekcie After Summer Music Park, Stołeczna Estrada rozszerza ofertę programową, by umożliwić miłośnikom dobrej muzyki spędzenie czasu z artystami jazzowymi" - poinformował ratusz.

Na scenie będzie można zobaczyć i posłuchać najlepszych polskich wykonawców. Wystąpią: Aga Zaryan (19 sierpnia o 19.00) , Stan Breckenridge i Artur Dutkiewicz Trio (20 sierpnia o godz. 18.00), Urszula Dudziak z zespołem (26 sierpnia o 19.00), Maciej Lipina Anawa 2.0 i Patrycja Zarychta (27 sierpnia o 18.00) oraz String Connection w składzie: Krzesimir Dębski, Krzysztof Ścierański, Andrzej Olejniczak (2 września o godz. 19).

Jazz na Starówce potrwa do końca miesiąca

Kolejne muzyczne wydarzenie, które odbywa się w sierpniu w Warszawie, to Jazz na Starówce. Jeszcze do końca miesiąca, w każdą sobotę o godz. 19.00, można posłuchać jazzowych rytmów na Rynku Starego Miasta.

"Na 28. Międzynarodowym Plenerowym Festiwalu Jazz na Starówce występują polskie i międzynarodowe gwiazdy oraz muzyczne odkrycia. Wstęp jest bezpłatny" - informuje miasto.

Coldplay o koncertowaniu

ZOBACZ TAKŻE:

  1. John Porter w Warszawie. Bezpłatny koncert pod chmurką
  2. Rusza budowa tramwaju do Wilanowa. Będą ogromne utrudnienia
  3. Startuje Białołęcka Triada Biegowa. Na początek Bieg przez Most
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE