Nie musisz wychodzić? ZOSTAŃ DZIŚ W DOMU! Fatalna sytuacja w Warszawie [23.02.2021]

2021-02-23 9:31
Nie musisz wychodzić? ZOSTAŃ DZIŚ W DOMU! Fatalna sytuacja w Warszawie [23.02.2021]
Autor: Canva.com Nie musisz wychodzić? ZOSTAŃ DZIŚ W DOMU! Fatalna sytuacja w Warszawie [23.02.2021]

Nie musisz wychodzić? ZOSTAŃ DZIŚ W DOMU! Fatalna sytuacja w Warszawie. Dotyczy to jakości powietrza, które we wtorek 23 lutego będzie wyjątkowo złe. Według danych z aqicn.org najgorzej będzie około godziny 18.00, gdy wielu z nas wracać będzie z pracy. Smog utrzymuje się jednak na terenie miasta już od wczesnych godzin porannych.

Nie musisz wychodzić? ZOSTAŃ DZIŚ W DOMU! Fatalna sytuacja w Warszawie. Smog to mieszanina powstała w wyniku zanieczyszczeń powietrza wynikających z działalności człowieka i niekorzystnych zjawisk atmosferycznych takich jak mgły.  Stanowi on zagrożenie dla zdrowia człowieka. Szczególnie narażone na działanie smogu są kobiety w ciąży i dzieci. Jakość powietrza w Warszawie we wtorek 23 lutego określana jest jako bardzo zła ( PM2.5 85.82 ug/m3 343%)

SMOG - jak się chronić?

By chronić swoje zdrowie, warto skorzystać z maseczek z filtrem. Częściowo przed smogiem osłoni nas również komin, szalik, czy zwykła maseczka. Nie wietrzmy mieszkań, jeśli nie ma takiej większej potrzeby. Osoby, które szczególnie wrażliwe są na działanie smogu powinny pozostać w domach.

Poradnik Zdrowie: jak wspierać dzieci i młodzież podczas nauki zdalnej i izolacji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE