Najprzystojniejszy warszawski urzędnik! Który z panów zasługuje na ten tytuł? Wybierz z nami! [GŁOSOWANIE]

2020-01-29 13:16
Zdjęcie poglądowe
Autor: Canva.com

Wszyscy urzędnicy w Warszawie zasługują na szacunek. Każdy z nich z poświęceniem wykonuje swoje obowiązki. Potrafią nas również oczarować swoją wiedzą, zaangażowaniem i kulturą osobistą. I chociaż każdy z panów jest przystojny, to na niektórych kobiety częściej zawieszają oko. Kto zasługuje na miano najprzystojniejszego urzędnika w Warszawie? Zagłosujcie!

Urzędnicy i urzędniczki w Warszawie zasługują na szczególny szacunek. Każdego dnia muszą radzić sobie z licznymi problemami miasta, a działania na korzyść mieszkańców stawiają na pierwszym miejscu. Nie da się jednak ukryć, że na niektórych zwracamy uwagę również z bardzo prostej przyczyny - są niezwykle przystojni lub piękne! Mieszkanki stolicy z przyjemnością patrzą na niektórych urzędników. I chociaż prawdopodobnie każdy z nich zasługuje by znaleźć się w tym zestawieniu, to na ESKA.pl Warszawa wybraliśmy dziewięciu nie tylko inteligentnych, lecz również wyróżniających się pod względem powierzchowności. To wy możecie zdecydować, który z panów jest najprzystojniejszy! Poniżej znajdziecie galerię 'nominowanych' i oddacie swój głos. Wszystkim panom w równym stopniu życzymy powodzenia.

Najprzystojniejszy warszawski urzędnik - GŁOSOWANIE

Poniżej znajdziecie listę wytypowanych urzędników. Głos możecie oddać tylko na jednego. Czas macie do środy 29 stycznia do godziny 18.00! Który z panów ma szansę na zwycięstwo?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE