restauracja

i

Autor: Pixabay

Najlepsze restauracje wegetariańskie w Warszawie. Wybraliśmy nasze ulubione lokale

2023-01-04 14:49

Jaka jest najlepsza restauracja wegetariańska w Warszawie? Każdy z nas odpowie zapewne na to pytanie inaczej. Postanowiliśmy jednak wybrać TOP 5 naszych ulubionych lokali z roślinną kuchnią, które sprawdzą się przy różnych okazjach.

Najlepsze restauracje wegetariańskie w Warszawie

Z roku na rok w Warszawie pojawia się coraz więcej lokali, skupiających się na serwowaniu wegetariańskich lub wegańskich potraw. Z tego gąszczu trudno jest oczywiście wybrać te, które zasługują na szczególną uwagę. Wspólnymi siłami zebraliśmy jednak nasze ulubione restauracje z kuchnią roślinną

Bez względu na to, czy szukacie knajpki na randkę, spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi, czy też na samotny lunch w biegu, w naszym TOP 5 na pewno znajdziecie coś dla siebie. Od zup z różnych stron świata, przez polskie klasyki, po dania inspirowane Azją - sprawdźcie w naszej galerii, co proponujemy:

Uważacie, że na liście brakuje jakiegoś lokalu, który uwielbiacie? Napiszcie do nas, być może TOP zdecydowanie się poszerzy: warszawa_online@grupazpr.pl.

Nie tylko ruskie ze skwarkami. Pierogi jedzą ludzie na całym świecie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE