Najbardziej kontrowersyjne miejsce w Warszawie? Sprzedają tu słodycze w kształcie... narządów płciowych! [ZDJĘCIA]

2022-07-14 12:45
Najbardziej gorszące miejsce w Warszawie? Sprzedają tu słodycze w kształcie... narządów płciowych!
Autor: pixabay.com Najbardziej gorszące miejsce w Warszawie? Sprzedają tu słodycze w kształcie... narządów płciowych!

W Warszawie odbyło się głośne otwarcie! Przy placu Zbawiciela powstała cukiernia Dickery, która w swojej ofercie ma słodycze w kształcie żeńskich i męskich narządów płciowych. Jak podkreślają twórcy projektu - to manifest i próba edukacji społeczeństwa oraz wywołania dyskusji. Czy to najbardziej gorszące miejsce w Warszawie?

Gofry w kształcie TABU?

Takiego miejsca w Warszawie jeszcze nie było! Warszawska miejscówka Dickery sprzedaje "nie-do-końca" społecznie akceptowalne gofry.

- Nasze gofry mają kształt damskich i męskich części ciała. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie okazało się, że to kształt polskiego TABU. O seksualność w Polsce trzeba rozmawiać więcej niż do tej pory. Nasz projekt doskonale to pokazuje - podkreślają twórcy słodkości uważanych za kontrowersyjne.

W ofercie możemy znaleźć gofry w kształcie męskich i żeńskich narządów płciowych. Nie są jednak nazwane penisem i pochwą - czyli medycznymi nazwami, używanymi m.in. w książkach do biologii w szkole podstawowej.

Czytaj także: Masz urodziny? W tych miejscach dostaniesz COŚ ZA DARMO! [LISTA]

- Naszym celem jest, aby kształt naszych produktów przywoływał myśl o radości, równości i akceptacji. Natomiast będąc wychowanym w naszej kulturze, która nie mówi za dużo o seksualności i nie pozwala nam w pełni być sobą, nie mieliśmy odwagi, aby nazwać je po imieniu, dlatego nasze gofry to SHERO i HERO - i niechaj to będzie manifest sam w sobie - podkreślają twórcy Dickery.

Reakcja warszawiaków

Już w dniu otwarcia pojawiły się głosy sprzeciwu. Warszawiaków oburzało, że gofry w kształcie narządów płciowych konsumują także najmłodsi. Dla innych to idealny sposób na oswajanie społeczeństwa z seksualnością.

- Omijać szerokim łukiem! Rozdają wyroby w kształcie ludzkich genitaliów małym dzieciom - czytamy w komentarzach. 

- Jak dla mnie trochę dorabianie ideologii. Edukacja seksualna w PL leży, fakt, ale czy sprzedawanie gofrów w kształcie penisa to zmieni? - pytają użytkownicy Facebooka.

- Prymitywny pomysł na promocje - skandal. Skuteczny, ale na krótka metę. A co zrobicie w przyszłości dla kasy? Będziecie się onanizować w oknie sklepu, aby przyciągnać sobie podobnych prymitywów? Myślę, że za parę miesięcy pójdziecie z torbami. Gdy każdy "moralny postepowiec" z okolicy ostentacyjnie zje waszego gofra skończy się wam klientela. Życzę wam lepszych pomysłów biznesowych - czytamy.

Czytaj także: W tych miejscach w Warszawie spotkasz gwiazdy! Znamy ich miejscówki [INFORMATOR]

Pojawia się też sporo pochlebnych komentarzy.

- Przecie takie gofry od dawna są dostępne w krajach Azjatyckich. Jak się komuś nie podoba, to nie iść i nie będzie raziło w oczy. Dajcie ludziom zyć jak chcą! BRAWO ZA ODWAGE dla własciciela tej cukierni - piszą użytkownicy Instagrama.

- Kombinacja czekolada karmelowa i nadzienie pistacjowe bajeczna. Na pewno wrócę skosztować innych wersji. No i Shero, bo na pierwszy ogień poszedł Hero - czytamy. - Mam nadzieję że będą penisy bezglutenowe - dodają internauci.

- Brawo! Szkoda, że mieszkam w innym woj. Może kiedyś Was odwiedzę - jeśli wielce moralni obłudnicy was nie zmuszą do zamknięcia - pisze internautka.

Gofry w kształcie narządów płciowych można zjeść także we Wrocławiu.

FAKE BODY, LEWY DO BARCELONY, AUTONOMICZNE CZOŁGI, JAKIE AUTO NA UPAŁY | ESKA XD #053

QUIZ. Który aktor zagrał w tym legendarnym filmie? Bez 10/15 nie waż się nazywać kinomanem

Pytanie 1 z 15
Który z tych aktorów zagrał w "Pulp Fiction" Quentina Tarantino?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE