Nagrali go w Biedronce. Wykorzystał moment nieuwagi, teraz szuka go policja

2022-10-14 11:40

Policjanci z Żoliborza poszukują mężczyzny, którego wizerunek uwieczniły kamery monitoringu zamontowane w Biedronce. Chodzi o kradzież, której miał się dopuścić 14 czerwca. Niestety, nadal go nie odnaleziono.

- Funkcjonariusze z żoliborskiego wydziału kryminalnego prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością karty płatniczej, dowodu osobistego i pieniędzy w kwocie 3000 złotych. Do zdarzenia doszło 14 czerwca w Warszawie - poinformowała podinsp. Elwira Kozłowska.

Czytaj również: Jak kupić węgiel? Węgiel z PGG to nadal problem, ale sprawdź inne opcje z listy

Poszukiwanego widać na kamerach w Biedronce

W sieci udostępniono zdjęcia, na których uwieczniono wizerunek poszukiwanego. Widać, że zostały wykonane przez kamery monitoringu zainstalowane w Biedronce.

Policja apeluje o pomoc do każdego, kto rozpoznaje mężczyznę. Z mundurowymi można skontaktować się pod numerami telefonu: (47) 723-71-54, (47) 723-71-55, (47) 723-71-16 oraz numerem alarmowym 112. - Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy KP-D-3018/22 - dodała Kozłowska.

"Jechał na czołówkę z policjantem".
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE