Miesiąc przed Bożym Narodzeniem kradła świąteczne słodycze. Teraz grozi jej więzienie

2022-11-21 17:58
słodycze
Autor: CEZARY PECOLD/SE/EAST NEWS

Policjanci z Bielan musieli interweniować ws. kradzieży, której miała dopuścić się 27-letnia kobieta. Choć do Bożego Narodzenia został jeszcze miesiąc, zatrzymana próbowała wynieść ze sklepu m.in. świąteczne słodycze.

27-latka chciała wynieść ze sklepu m.in. świąteczne słodycze

- Bielańscy mundurowi zostali wezwani do jednej z placówek handlowych (przy ulicy Klaudyny - red.) w związku z kradzieżą świątecznych słodyczy, przypraw i rzeczy dla dzieci. Jedna z klientek zabrała towar z półek, a następnie wyszła ze sklepu, omijając kasy - przekazała podinsp. Elwira Kozłowska.

27-latka, która miała dopuścić się kradzieży, została ujęta. Kobietę przekazano w ręce policjantów, a ci przewieźli ją na komendę.

Czytaj również: Mundial 2022. Uważaj na "reklamy" z Robertem Lewandowskim, oszuści polują na pieniądze ofiar

Jak się okazało, zatrzymana miała ukraść produkty warte łącznie ponad 1200 zł. Teraz będzie musiała za to odpowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości.

- 27-latka już usłyszała zarzuty za kradzież cudzego mienia. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodała policjantka, zaznaczając, że sprawą zajmuje się już prokuratura.

Zgłosił kradzież złota po dziadku, okazało się, że ukradli mu 10 kg zioła
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE