Miał być skwer - będzie parking. Duże zmiany przy Hali Mirowskiej

2020-01-16 20:07
Parking przy Halach Mirowskich
Autor: redakcja Parking

Wcześniej urzędnicy zapowiadali, że miejsce przy Hali Mirowskiej zostanie zazielenione. Jednak zmienili zdanie. Podjęto decyzje, że w tym miejscu zostaną wyznaczone miejsca parkingowe. Na razie, bo decyzja jest tymczasowa.

Urząd Dzielnicy zapewnia, że rozwiązanie jest tymczasowe. Ostatecznie w tym miejscu może pojawić się coś innego. Na przykład skwer, o którym wspomina m.in. wiceprezydent Michał Olszewski. Na razie jednak postawiono na uporządkowanie terenu. 

Samochody parkowały jak chciały, wjeżdżały nawet na chodnik, który znajduje się przy Pałacu Lubomirskich. Prace mają charakter wyłącznie porządkowy. Kwestia zagospodarowania tego placu wciąż pozostaje otwarta. 

Mieszkańcom jednak takie rozwiązanie odpowiada. Wcale nie upierają się, że w tym miejscu powinien powstać skwer. Wszystko przez to, że w okolicy brakuje miejsc. Teren wrócił do miasta po długiej batalii sądowej z jedną ze spółdzielni mieszkaniowych. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE