Listonosz po 28 latach pracy przeszedł na emeryturę. Mieszkańcy podziękowali mu w wyjątkowy sposób

2022-10-06 15:06
Listonosz
Autor: Marek BAZAK/East News

Poczta Polska pokazała na swoim Facebooku, w jak wyjątkowy sposób mieszkańcy podziękowali warszawskiemu listonoszowi, który przeszedł na emeryturę po 28 latach doręczania listów. Zdjęcia są wzruszające!

Pan Zbigniew to warszawski listonosz, który w swoim zawodzie przepracował 28 lat. W tym czasie nie tylko doręczał listy i przesyłki, ale też zacieśniał więzi z mieszkańcami swojego rejonu, których widywał praktycznie codziennie. Nie dziwi więc, że postanowili oni pożegnać go w wyjątkowy sposób. Na skrzynki pocztowe nakleili podziękowania za pracę i życzenia pogody ducha. Zdjęcia naklejek udostępniła na swoim Facebooku Poczta Polska.

Internauci o Panu Zbigniewie: "Takich Listonoszy już coraz mniej"

Wyrazy uznania i życzenia spokojnej emerytury pojawiły się też w komentarzach pod postem. "Takich Listonoszy już coraz mniej. Szkoda. Panu życzę wszystkiego najlepszego" - pisze jedna z mieszkanek. "Brawa dla Pana Zbyszka" - dorzuca Inna. "Zbyszek jest nasz i zawsze będzie" - czytamy w następnym komentarzu.

Jak on go nie zauważył? Kierowca opla doprowadził do poważnego wypadku

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE