Legia Warszawa

i

Autor: PAP / Leszek Szymański Legia Warszawa

Legia Warszawa - Dynamo Kijów: TRANSMISJA online i w TV. Gdzie oglądać "Mecz o pokój"?

2022-04-06 14:21

Klub Dynamo Kijów rozegra serię charytatywnych spotkań w całej Europie. Celem jest zebranie funduszy na pomoc ludziom w ogarniętej wojną Ukrainie. Pierwszy mecz kijowska drużyna zagra przeciwko Legii Warszawa już 12. kwietnia. Sprawdźcie, gdzie będzie można obejrzeć "Mecz o pokój".

Transmisja meczu Legia Warszawa - Dynamo Kijów to coś, co interesuje wielu kibiców. I nic dziwnego, gdyż spotkanie będzie wyjątkowym sportowym wydarzeniem. Ma to być pierwsze z serii zaaranżowanych przez ukraiński klub charytatywnych starć z europejskimi drużynami. Wśród przeciwników kijowian znalazły się takie kluby, jak między innymi Paris Saint-Germain, FC Barcelona, AC Milan, Ajax Amsterdam i Benfica Lizbona. Celem rozgrywania spotkań towarzyskich jest nagłaśnianie sytuacji w zaatakowanej przez Rosjan Ukrainie i zbieranie środków na wsparcie obywatelek i obywateli cierpiących na skutek wojny. Pieniądze pozyskane z meczu oraz aukcji i zbiórki Fundacji Legii zostaną przekazane na konta Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej, która przeznaczy je na pomoc najbardziej potrzebującym. Gdzie będzie można obejrzeć mecz Legia Warszawa - Dynamo Kijów online i w TV? O tym w dalszej części artykułu.

Czytaj też: Legia Warszawa - Dynamo Kijów: kibice zbojkotują mecz? Podają ważny powód!

Pomaganie uchodźcom jest coraz trudniejsze

Transmisja online i TV meczu Legia Warszawa - Dynamo Kijów

Mecz pomiędzy Legią Warszawa a Dynamem Kijów zaplanowano na godzinę 21:15 we wtorek, 12. kwietnia. Areną zmagań będzie Stadion Wojska Polskiego przy ul. Łazienkowskiej 3. Ci, którzy nie znajdą się na trybunach, będą mogli obejrzeć transmisję spotkania w telewizji i przez internet. Mecz pokaże TVP 1. Transmisje w sieci znajdziemy zaś na stronach tvpsport.pl i aplikacji moblilnej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE