Mieli zagrać w League of Legends, a obeszli się smakiem! Dlaczego nie można zagrać w LOLa?

2020-03-23 17:50
LOL
Autor: Screen

League of Legends to popularna gra, w którą możemy grać online zarówno sami, jak i z przyjaciółmi. Polacy uwielbiają wielkie możliwości, jakie dają postaci i wielu z nas marzy o dołączeniu w przyszłości do jednej z drużyn reprezentujących nasz kraj na zawodach e-sportowych. W LOLa nie wszyscy zagrają w najbliższych dniach. Co się stało? Grupa graczy z Warszawy opowiedziała o swoich przykrych doświadczeniach!

Mieli zagrać w LOLa, ale obeszli się smakiem. Grupa graczy z Warszawy opowiedziała o swoich problemach z logowaniem do popularnej gry.

annciol - w League of Legends gram od niedawna, przygotowuje się jeszcze do gry rankingowej. Poniedziałkowe popołudnie to dobry czas na zagranie z chłopakiem, który mnie wspiera. Niestety, LOL nie działa! To pierwsza taka sytuacja, bo wszystkie wskazówki zostawione przez Riot zawodzą. 

apolljon - sporym zaskoczeniem jest, że gdy wszyscy zachęcają do zostawania w domu i promują postawy graczy, Riot postanawia zrobić rewolucję w swoim systemie i odciąć możliwość grania w grę, która trzyma nas w mieszkaniach od dobrych kilku lat!

League of Legends nie działa - problemy z logowaniem

LOL - nie można się zalogować. Co zrobić? Okazuje się, że wielu z nas może mieć problemy z dostępem do konta. Gdy uruchamiamy grę, informuje nas ona, że zalogować możemy się teraz jedynie poprzez swoje konto Riot, którego wielu graczy nigdy nie założyło. Aby przejść do gry, teoretycznie należy kontynuować logowanie na koncie Riot poprzez przeglądarkę. I tu zaczynają się schody. Wielu z nas zobaczy bowiem następujący komunikat: 

Wystąpił błąd! Spróbuj ponownie później. Przepraszamy, serwery logowania nie są aktualnie dostępne. Spróbuj ponownie później. Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy zajrzeć na stronę ze stanem usługi.

Co zrobić w tej sytuacji? 

Jeśli zobaczycie powyższy komunikat, to niestety - musicie poczekać. Serwery przeciążone są przez użytkowników, którzy muszą zmienić swoje konto. Warto jednak sprawdzać czy nie będziecie mieć szczęścia o innej porze dnia. 

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE