Łap liście i wygrywaj nagrody w Centrum Handlowym M1!

2021-12-01 10:01
Łap liście i wygrywaj nagrody w Centrum Handlowym M1!
Autor: mat.prasowe

W Centrum Handlowym M1 w Markach rusza wyjątkowa akcja, w której do wygrania cenne nagrody a wśród nich 65 calowy telewizor, konsola Playstation5 czy też smartwatche Xiaomi. Na tym jednak nie koniec!

W tym roku zdecydowanie jesień nas nie rozpieszcza. Patrząc przez okno widzimy spadające liście, a na zewnątrz robi się szaro i ponuro. Jeszcze kilka tygodni i przyjdzie zima. Chyba wszyscy jednogłośnie powiemy, że jest to trudny czas dla wszystkich, dlatego trzeba zrobić coś aby chociaż na chwilę zaświeciło słońce! Dlatego wybierzcie się do Centrum Handlowego M1 w Markach i weźcie udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Zagraj o całe mnóstwo nagród!

W Centrum Handlowym M1 liście spadać będą na ekranie monitora, a Waszym zadaniem będzie złapać ich jak najwięcej. I naprawdę nie trzeba być wyrafinowanym graczem, aby zdobyć nagrodę.

Codziennie do zdobycia są Karty Podarunkowe do sklepów znajdujących się na pasażu Centrum Handlowego M1 o wartości 50 lub 100 złotych. Ponadto na najlepszych uczestników czeka pula nagród, w której znajduje się: 65 calowy telewizor, konsola Playstation5, głośnik JBL Extreme oraz 7 sztuk smartwatchy Xiaomi.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć taki prezent?

Wystarczy być klientem M1 w Markach. Odwiedź centrum handlowe od 26 listopada do 4 grudnia. Zrób zakupy za minimum 200 zł i przystąp do jesiennej zabawy. 200 zł to za dużo? Nie ma problemu, pokażcie hostessom, że macie ściągniętą aplikację PROMKA i wtedy wystarczy już tylko paragon na 100 zł.

PROMKA to aplikacja moblina, dzięki której masz dostęp do wyjątkowych ofert tylko dla Klientów M1. Dzięki niej możesz nie tylko szukać wymarzonych prezentów, ale również rezerwować produkty, które wpadną Ci w oko. Na odbiór masz 48 godzin.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie >>tutaj<<

Łap liście i wygrywaj nagrody w Centrum Handlowym M1!
Autor: mat.prasowe Link: https://zakupywm1.pl/m1-marki

M1 Centrum Handlowe ul. Józefa Pilsudskiego 1   05-270 Marki

Godziny otwarcia Centrum Pon. – Sob. 9:00 - 21:00 Niedziela 10:00 - 20:00

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE