Kultowe Targi Jestem Slow wracają na PGE Narodowy. Co tam znajdziemy?

2023-03-10 12:23
Targi Jestem Slow na Narodowym
Autor: Facebook/Jestem Slow

Po kilkuletniej przerwie na stadion PGE Narodowy wracają kultowe Targi Slow. Wydarzenie odbędzie się już w weekend 18-19 marca i zaprezentuje się na nim aż 200 marek. Jakie rzeczy będą czekały na zainteresowanych?

Targi Jestem Slow 2023

Po paru latach przerwy na PGE Narodowy wracają kultowe targi Jestem Slow. Tym razem wydarzenie odbędzie się w weekend 18-19 marca (wejście od ul. Zielenieckiej) w godzinach:11:00 - 19:00. Wstęp jest płatny i kosztuje 10 zł. Jakie rzeczy czekają na zainteresowanych?

Targi Jestem Slow to idealna okazja, aby odnowić swoją wiosenną garderobę. Na miejscu zaprezentuje się 200 polskich marek. Zakupić będzie można m.in. naturalne kosmetyki czy drobne elementy do odświeżenia wystroju domu. Wydarzenie odbywa się ewidentnie pod hasłem przygotowań do wiosny.

Czytaj także: Najdroższe dzielnice w Warszawie. Prestiż kosztuje

Wiosna na PGE Narodowym

Wydarzenie odbywa się tuż przed początkiem kalendarzowej wiosny. Marki autorskie z całej Polski będą miały okazję zareklamować tam swoje premierowe kolekcje.

Poza przyjemnościami zakupowymi będzie można liczyć również na przyjemności zmysłowe, takie jak jedzenie. O pyszne przekąski i produkty spożywcze dbał będzie skład znanych i lubianych gastronomów. Motywem przewodnim targów Jestem Slow od wielu lat pozostaje hasło: "Kupuj Lepsze Produkty". W tym roku wciąż będzie ono obowiązywało.

Czytaj także: Warszawskie metro jest nawiedzone? Wielka tajemnica podziemnych tuneli

- Oznacza to, że na targach obowiązuje ścisła selekcja dobieranych wystawców, oferują oni produkty, które powstały lokalnie, etycznie, z dobrych materiałów i na niewielką skalę - zaznaczają organizatorzy.

Zainteresowani będą mogli również skorzystać ze strefy warsztatowej. Na weekendowych targach czekają na nich rzeczy o różnorodnej tematyce. Odwiedzający będą mogli m.in.:

  • skupić się na holistycznym zadbaniu i doenergetyzowaniu ciała,
  • skomponować swój indywidualny zapach na wiosenne orzeźwienie,
  • zadbać o domowe rośliny, które na wiosnę również potrzebują specjalnej troski.

Z pewnością będzie to interesujące wejście w nową porę roku.

Zobacz zdjęcia: Ukryta przed wzrokiem królewska willa pod Warszawą. Wygląda jak wydma

Marsz Niepodległości 2022 w Warszawie. Relacja z wydarzenia
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE