Kuba Wojewódzki jeździ po Warszawie 250 km/h?! Aktywiści wkurzeni, policja bada sprawę

2021-04-12 17:55
Kuba Wojewódzki jeździ po Warszawie 250 km/h
Autor: Instagram/kuba_wojewodzki_official Kuba Wojewódzki jeździ po Warszawie 250 km/h

Kuba Wojewódzki chwali się przejażdżką ferrari po Warszawie. Chciał wzbudzić zainteresowanie swoich fanów, a zainteresowała się nim... policja i miejscy aktywiści. "To zaproszenie do tragedii" - komentuje Komenda Stołeczna Policji. Czy Kuba Wojewódzki zostanie ukarany?

250 km/h czerwonym ferrari po warszawskich ulicach - takim "osiągnięciem" pochwalił się w mediach społecznościowych Kuba Wojewódzki. Do zdjęcia z przejażdżki celebryta dołączył opis "Obiecałem w domu że wrócę szybko... ". Na zdjęciu widać Kubę Wojewódzkiego opartego o czerwone ferrari. Na drugim zamieszczonym zdjęciu widać prędkość, z jaką poruszało się auto. I właśnie to drugie ujęcie wzbudziło szczególne zainteresowanie aktywistów i policji.

Aktywiści zbulwersowani

Wyczyn Kuby Wojewódzkiego zbulwersował miejskich aktywistów.

- Czym się chwali Kuba Wojewódzki (na Instagramie 1,3 mln. obserwatorów). Tym, że jechał samochodem z prędkością 250 km/h, w Warszawie, na drodze S79. Samochód, którym się poruszał nie miał przednich tablic rejestracyjnych. Nie jest jasne, kto prowadził samochód, ale pewne jest, że patokierowca dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, aż o 140 km/h! Pod postem setki zachwyconych komentarzy fanów.

Ponad 3 tysiące zabitych na polskich drogach i kolejne 35 tysięcy rannych - to efekt przyzwolenia na takie patologiczne zachowania. Prędkość jest główną przyczyną wypadków z ofiarami w naszym kraju- informują aktywiści z Miasto Jest Nasze.

Głos zajęła także Komenda Stołeczna Policji. "To zaproszenie do tragedii" - przyznali funkcjonariusze i uruchomili specjalny numer dla świadków zdarzenia.

- Wszczęto czynności sprawdzające w związku z możliwością popełniania przestępstwa. 250 km/h na drodze to nie zabawa, to zaproszenie do tragedii. Osoby posiadające wiedzę na temat okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt pod nr tel. 477236583 - czytamy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sławomir Nowak po wyjsciu z aresztu śledczego na warszawskiej bialolece
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE