Krwawy incydent na Bielanach! Podczas kłótni kobieta odgryzła sąsiadce kawałek ucha

2022-09-29 7:56
Kobieta odgryzła sąsiadce kawałek ucha
Autor: pixabay.com Kobieta odgryzła sąsiadce kawałek ucha

Policjanci z warszawskich Bielan zatrzymali 31-latkę, która swojej sąsiadce podczas kłótni odgryzła kawałek ucha - powiedziała rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa V podinsp. Elwira Kozłowska. Do incydentu doprowadziło oskarżenie o kradzież.

Między koleżankami doszło do awantury

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w bloku przy ulicy Księżycowej na Bielanach. "Policjanci ustalili, że pokłóciły się dwie koleżanki i jedna drugiej groziła pozbawieniem życia" - podkreśliła podinsp. Elwira Kozłowska. "Okazało się, że sąsiadki razem piły alkohol, a potem jedna wróciła do domu. Po pewnym czasie zorientowała się, że brakuje jej 800 złotych i o kradzież posądziła koleżankę. W środku nocy poszła do niej wyjaśniać sprawę" - przekazała policjantka. Doszło do awantury i przepychanek. W pewnym momencie 31-latka odgryzła koleżance kawałek ucha.

31-latka odpowie za odgryzienie kawałka ucha i groźby karalne

Policjantka przekazała, że pokrzywdzona trafiła do szpitala, a 31-latka została zatrzymana. "Dochodzeniowcy przedstawili kobiecie zarzuty za groźby karalne" - poinformowała Kozłowska. Dodała, że 31-latka odpowie też za odgryzienie koleżance ucha. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała PAP, że "wobec kobiety prokurator zastosował policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej". Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Dantejskie sceny na otwarciu metra na Targówku. Tłum mieszkańców zalał nowe stacje.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE