Koronawirus w Polsce: Zamknięto kolejną szkołę w Warszawie. Gdzie nie odbywają się lekcje?

2020-03-09 17:43 A.D., AGO
Szkoła
Autor: Canva.com Opolskie: Koronawirus: Kolejne szkoły odwołują lekcje

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się coraz szybciej. Mieszkańcy dużych miast obawiają się go szczególnie, a to dlatego, że stykają się codziennie z dużą ilością osób. W Warszawie zamknięto pierwszą szkołę z powodu koronowirusa. Czy zachorowało dziecko? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl Warszawa

Aktualizacja, godz. 17.40

Szkoła będzie zamknięta do 20 marca, a w tym czasie uczniowie będą objęci nauczaniem na odległość. - Nie mamy potwierdzonego przypadku zachorowania wśród rodziców naszych uczniów, ale mamy potwierdzone przypadki kilku rodzin poddanych kwarantannie ze względu na kontakt z osobą zakażoną COVID - 19 - poinformowała rodziców dyrekcja placówki.

Aktualizacja, godz. 17.00

Odwołano także zajęcia w International European School przy Wiertniczej. Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, rodzic jednego z uczniów pracuje z osobą, u której zdiagnozowano koronawirusa.

godz. 14.50

Jedna ze stołecznych szkół została zamknięta w związku z zagrożeniem koronawirusem! Chodzi o Polsko-Niemiecką Szkołę Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta w Wilanowie. To działanie prewencyjne - usłyszeliśmy w sekretariacie. Nie wykryto zakażenia u żadnego dziecka, ani nauczyciela. Placówka została na razie zamknięta na jeden dzień. Jeszcze nie wiadomo, co dalej. Rodzice mają otrzymać informacje w tej sprawie. A do szkoły uczęszcza prawie ponad 350 uczniów.

FANKA nie lubi rapu?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.