Są zarzuty dla pijanego kierowcy tira! Policja udostępniła film z szaleńczej jazdy [AKTUALIZACJA]

2020-01-13 16:09
Ciężarówka
Autor: http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/52279,Pijany-kierowca-tira-i-jego-szalencza-jazda-ulicami-Warszawy.html

,,Uszkodzone samochody, zniszczone znaki drogowe i punkt elektroodpadów – to dramatyczny bilans nocnego rajdu, który urządził sobie nietrzeźwy kierowca tira. Mężczyzna wsiadł za kółko swojej ciężarówki mając 3 promile we krwi. W piątkowy wieczór jechał od Modlińskiej mostem Północnym w kierunku Bielan pod prąd.'' - Tak zdarzenie opisuje policja. Teraz możemy zobaczyć też film ze zdarzenia!

Aktualizacja, godz. 13.15

Kierowca usłyszał zarzuty. Mężczyzna odpowie za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Grozi za to do ośmiu lat więzienia.

godz. 8.00

Policjanci opisują dramatyczne zdarzenie, które miało miejsce w Warszawie w piątek 10 stycznia 2020.

W piątkowy wieczór jechał od Modlińskiej mostem Północnym w kierunku Bielan pod prąd. Później wjechał w ulicę Nocznickiego, przejeżdżając również przez trawnik, chodnik i uderzając w miejski punkt elektroodpadów oraz znak drogowy. Po drodze uszkodził dziesięć pojazdów, a na sam koniec zderzył się czołowo z fordem, z którego jedna osoba została zabrana do szpitala. Kierowca został zatrzymany.

Teraz możemy zobaczyć jak wyglądało zdarzenie z perspektywy pasażera pojazdu z naprzeciwka. Tego widoku nie da się zapomnieć, a emocje, które bezapelacyjnie towarzyszyły przestraszonym kierowcom udzielą się również wam.

Pijany kierowca tira w Warszawie - gdzie zobaczyć film?

Filmik ze zdarzenia możecie zobaczyć na stronie policji. Wystarczy, że klikniecie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE