Kiedy jest zakończenie roku szkolnego 2022? Kiedy koniec szkoły?

2022-05-23 11:27
Kiedy jest zakończenie roku szkolenego 2022? Kiedy koniec szkoły?
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Wakacje 2022 nadchodzą! Wielkimi krokami zbliża się upragnione przez wszystkich zakończenie roku szkolnego 2022. Dzieci i młodzież nie mogą już doczekać się przerwy wakacyjnej. Przed nimi ponad dwa miesiące zabawy! Wcześniej jednak uroczysta gala. Kiedy się ona odbędzie? O której godzinie jest zakończenie roku szkolnego 2022? Sprawdźcie!

Wakacje nadchodzą! Piękna pogoda już na dobre zagościła w Polsce i zdecydowanie przeszkadza w nauce. Na szczęście do zakończenia roku szkolnego już nie daleko! Uczniowie będą mogli cieszyć się ponad dwoma miesiącami wolności zanim znowu usiądą w szkolnych ławkach. Wcześniej jednak czeka ich ciężka praca, bo nauczyciele na początku czerwca rozpoczną wystawianie ocen ze wszystkich przedmiotów. Kiedy jest koniec roku szkolnego 2022? Sprawdzicie w naszym artykule!

Spłonęło ponad 50 hektarów lasów i traw. Z ogniem walczyło 60 zastępów straży pożarnej

Koniec roku szkolnego 2021/22 - kiedy jest?

W tym roku koniec roku szkolnego został zaplanowany na 24 czerwca 2022. Dzień ten przypada w piątek, jednak już 23 czerwca młodzież odpocznie od zajęć dydaktycznych. To czas na sprzątanie klasy lub odrobinę oddechu zanim wszyscy udadzą się na wymarzone wakacje.

Koniec roku szkolnego 2021/22 - o której zakończenie roku w szkołach?

Zakończenie roku szkolnego w każdej szkole odbywa się w innych godzinach. Zazwyczaj szkoły decydują się na 9.00. 10.00 lub 11.00. Po uroczystej gali rodzice i dzieci spotykają się w swoich salach z wychowawcami, gdzie wręczane są świadectwa i nagrody. A potem... już wolne! Ponownie spotkacie się w szkolnych ławkach dopiero 1 września 2022!

QUIZ. Te seriale dla młodzieży kochała cała Polska. Sprawdź, jak dobrze je pamiętasz!

Pytanie 1 z 15
Czym była Sagala, wokół której osnuta była fabuła serialu "Tajemnica Sagali"?
Quiz o starych polskich serialach dla dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE