Karambol na S8, ciężarówka z impetem wpadła w inne samochody. Niestety, są ranni

2022-10-06 19:12
policja
Autor: Wikimedia Commons / Edward Kimmel

Na trasie S8 doszło do poważnego wypadku. Ciężarówka wjechała w kilka innych pojazdów, poważnie je uszkadzając. Na miejscu pracują służby.

Do karambolu doszło na wysokości wsi Mory pod Warszawą ok. godziny 18:00. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby, które pomogły poszkodowanym i ustalają, jak doszło do zdarzenia.

Czytaj również: Odcinek ul. Lazurowej do przebudowy. "Wszyscy kierowcy będą szczęśliwi"

Karambol na S8

- W zdarzeniu brało udział 5 samochodów osobowych i ciężarówka. Trzy osoby zostały ranne, dwie trafiły do szpitala. Na miejscu pracują strażacy z Ożarowa i Warszawy - przekazał se.pl st. kpt. Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej z powiatu warszawskiego zachodniego.

Na ten moment nie wiadomo, w jakim stanie są ranni.

Kierowcy jadący trasą powinni natomiast przygotować się na utrudnienia w kierunku Białegostoku. GDDKiA przekazuje, że zablokowany jest również zjazd na Mory. Droga powinna stać się znów w pełni przejezdna ok. godziny 20:30.

"Jechał na czołówkę z policjantem".
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE