JELEŃ TRATUJE MYŚLIWEGO Z WARSZAWY - porożem przebił oczodół [WIDEO]

2022-01-14 14:00
Byk tratuje myśliwego
Autor: Fot. screen YouTube Leszek Kaminski / https://www.youtube.com/user/polunekable/featured Byk tratuje myśliwego

Nagranie mrozi krew w żyłach i udowadnia, jaką potęgą dysponują dzikie zwierzęta! Byk jelenia stratował znanego w środowisku łowieckim warszawskiego myśliwego. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami twarzy trafił do szpitala. Moment szarży zwierzęcia zobaczycie na wideo w naszym artykule.

Jeleń tratuje myśliwego - to przerażające zdarzenie oglądamy niemalże "oczami ofiary". Mężczyzna miał bowiem na głowę kamerę sportową, która sfilmowała moment uderzenia rozpędzonego, ważącego kilkaset kilogramów byka jelenia. Zwierzę wybiegło z zarośli wprost na mężczyznę, nastawiając wielkie poroże w stronę myśliwego. Trzymana przez łowczego broń na nic się zdała, bowiem mężczyzna nie zdążył nawet zareagować. Do szpitala trafił z ciężkimi obrażeniami twarzy. Serwis wildmen.pl informuje, że opierak (jeden z ostrych wypustków poroża jelenia) przebił oczodół. Nagranie, które niedawno trafiło do sieci, naprawdę mrozi krew w żyłach! Znajdziecie je w dalszej części artykułu.

Stłuczka autobusów na krakowskim Przedmieściu

Oko w oko z jeleniem

Ofiarą jelenia padł Leszek Kamiński, warszawski myśliwy znany w sieci dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszcza nagrania z polowań i filmy poświęcone wyposażeniu. Do zdarzenia doszło zaś 19. grudnia 2021 roku w obwodzie warszawskiego koła łowieckiego "Pogoń", na dzierżawionym w okręgu chełmskim łowisku. Wildmen.pl informuje, że mężczyzna przeszedł poważne operacje, ale pomimo dużych obrażeń, mięśnie i nerwy oka są całe. Kamiński sam opublikował wideo na swoim kanale. Znajdziecie je poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE