Interwencja na moście Gdańskim. SMS, który wysłała do chłopaka ocalił jej życie

2021-11-12 13:52
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: fot. Policja Zdjęcie ilustracyjne

Tylko dzięki szybkiej reakcji partnera dziewczyny i policjantów udało się uniknąć tragedii. Bielańscy policjanci zostali zaalarmowani i wezwani na pomoc przez partnera młodej kobiety która wysłała do niego sms-a z którego treści wynikało, że młoda kobieta podejmie próbę targnięcia się na własne życie.

Kobieta chciała skoczyć z mostu po kłótni z chłopakiem

Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów z bielańskiej komendy i ich determinacji nie doszło do tragedii. 23-letnia kobieta próbowała skoczyć z mostu Gdańskiego w nurt Wisły. Dziewczyna pokłóciła się wcześniej ze swoim chłopakiem. Zdenerwowana dziewczyna wysłała do swojego chłopaka sms-a z którego wynikało, że najprawdopodobniej chce targnąć się na swoje życie. Zaniepokojony partner dziewczyny niezwłocznie poinformował o tym policjantów którzy wraz z nim wyruszyli na poszukiwanie zdesperowanej kobiety.

Policjantom udało się ustalić, że kobieta znajduje się na moście Gdańskim i niezwłocznie udali się tam udali. Gdy dotarli na miejsce 23-latka była już po drugiej strony barierki. Negocjacje policjantów z kobietą trwały kilkanaście minut, ostatecznie udało im się ja przekonać do tego aby zeszła z mostu. Wyziębioną i roztrzęsioną kobietę przewieziono do szpitala.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Warszawa szykuje się na Marsz Niepodległości. Gigantyczne siły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE