INSTRUMENTY i OBRAZY w dziupli złodzieja - sprawdźcie, czy rozpoznajecie swoją własność

2022-01-18 12:06

Zestaw perkusyjny, gitary, trąbki, syntezator, monitor, zestaw głośników i obrazy - wszystko to znaleziono w dziupli ujętego niedawno złodzieja. Zdjęcia przedmiotów zobaczycie w naszej galerii. Być może rozpoznacie coś, co zostało wam skradzione.

Wśród tych rzeczy może być wasza własność! Wszystkie pochodzą z dziupli złodzieja, którego w styczniu ujęli policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu w Wawrze. 34-letni mężczyzna został zatrzymany po kradzieży wózka paletowego wartości 2500 zł. Funkcjonariuszom udało się ustalić jego miejsce zamieszkania. W kilka dni od kradzieży pojawili się przed jego drzwiami. Mężczyzna nie stawiał oporu - powiedział, że spodziewał się wizyty policji i przyznał się do popełnienia przestępstwa. W wyniku przeszukania mundurowi odkryli przedmioty, które najprawdopodobniej pochodzą z innych kradzieży. Zatrzymany nie potrafił bowiem wytłumaczyć, jak wszedł w ich posiadanie.

Zapadająca się podłoga

Instrumenty i obrazy - skontaktujcie się z policją, jeśli je rozpoznajecie

Wśród odkrytych rzeczy były: zestaw perkusyjny, dwie gitary, trąbki, syntezator, monitor, zestaw głośników oraz cztery obrazy. 34-latek plątał się w zeznaniach twierdząc raz, że wszystkie te przedmioty dostał, a innym razem, że tylko je przechowuje. Nie podawał jednak konkretów. Policja podejrzewa więc, że wszystko to pochodzi z kradzieży. Komenda zachęca wszystkich do przyjrzenia się zdjęciom, by odnaleźć właścicieli bądź właścicielki. Fotografie zabezpieczonych instrumentów i obrazów znajdziecie w naszej galerii. W przypadku rozpoznania, policja prosi o kontakt pod nr tel. 47 72 323 12.

pragapd.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE