Gwiazdy i sportowcy na stadionie Legii zasiedli do wiosłowania. Zbierają pieniądze na szczytny cel

2022-11-24 14:25

Na stadionie Legii Warszawa ruszyła akcja #WszyscyDoWioseł. W tym roku uczestnicy wspólnie zbierają środki dla Fundacji Daj Herbatę, wspierającej osoby w kryzysie bezdomności.

#WszyscyDoWioseł dla osób w kryzysie bezdomności

24 listopada, w godzinach 9:00 - 19:00 na stadionie Legii Warszawa trwa wyjątkowa charytatywna akcja. - W wielkiej wioślarskiej i jednocześnie dobroczynnej sztafecie wystartuje 120 załóg, każda będzie się składać z czterech zawodników - opisują organizatorzy.

W akcji biorą udział m.in. dziennikarze, sportowcy oraz ludzie mediów. Każdy mógł jednak zgłosić się do wiosłowania, aby wspomóc szczytny cel. W tym roku jest to zbieranie środków na Fundację Daj Herbatę.

#WszyscyDoWioseł to projekt, który od pierwszej edycji procentuje dobrem. Wielką wartością tej formy pomagania jest połączenie sportu – bo to w końcu prawdziwe ściganie na ergometrach – z konkretną formą wsparcia, edukacją i uwrażliwianiem na ważne problemy społeczne - powiedziała Anna Mioduska, prezes Fundacji Legii.

Akcja otrzymała również wsparcie ze strony miasta. W regatach bierze bowiem udział wiceprezydentka Warszawy Renata Kaznowska.

Chętni, którym nie udało się wziąć udziału w tegorocznym wydarzeniu, mogą również wspomóc Fundację poprzez zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

Warszawa szykuje się do świąt. Na ulicach zawisła iluminacja, na placu Zamkowym stanęła choinka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE