Grosza daj wiedźminowi w wykonaniu chóru wielkich gwiazd internetu! Fani zachwyceni musicalową wersją!

2020-02-06 7:44
Grosza daj wiedźminowi w wykonaniu chóru wielkich gwiazd internetu! Fani zachwyceni musicalową wersją!
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=8_0eR0Mj424 / https://www.youtube.com/watch?v=OHgowJ7d33k

Grosza daj wiedźminowi (Toss a Coin to Your Witcher) to piosenka, która podbiła świat. Utwór pojawia się w pierwszym sezonie serialu The Witcher Netflixa i wykonuje go oczywiście Jaskier. Ma być to pierwsza kompozycja słynnego z literatury barda. Teraz możemy posłuchać jej w wersji chóru prawdziwych gwiazd internetu i teatru! Na to wykonanie czekali wszyscy!

Grosza daj wiedźminowi słyszeliśmy w wielu wersjach językowych i wykonywane przez artystów z całego świata. Tym razem na muzyczny 'warsztat' utwór z serialu wzięło studio Accantus z Warszawy. Zrzesza ono najlepszych artystów z całego kraju, których zobaczyć możemy na scenach polskich teatrów, a nawet w programach telewizyjnych. W tej odsłonie hitu barda Jaskra pojawia się między innymi Krzysztof Szczepaniak, znany wszystkim z udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czemu wersja studia Accantus jest tak niezwykła? Jak zawsze podeszli oni do tematu bardzo kompleksowo, świetnie przygotowali się muzycznie i wokalnie. Mamy również do czynienia nie z jedynym wokalistą, a całym męskim chórem! W utworze wystąpili: Paweł Izdebski, Bartek Kozielski, Krzysztof Szczepaniak, Adrian Wiśniewski, Kuba Jurzyk, Paweł Skiba, Janek Traczyk. Dzięki temu dość prosto zagrane w serialu Grosza daj wiedźminowi brzmi, jak z najwyższej klasy musicalu.Studio przygotowało piosenkę specjalnie dla fanów, którzy wielokrotnie prosili o to w komentarzach. Piosenki w tej wersji posłuchać będzie można nie tylko na YouTubie, lecz również Spotify.

Grosza daj wiedźminowi - ciekawostki o utworze

Artyści przypomnieli też, że wersję piosenki z dubbingu serialu wykonuje Marcin Franc, który również występował niejednokrotnie w Accantusie! Warto pamiętać, że wcześniej Studio nagrało między innymi utwór z gry Wiedźmin III: Dziki Gon - Wilcza Zamieć. Piosenkę wraz z teledyskiem możecie zobaczyć poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE