Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny 2021 - ZAPISY RUSZYŁY! Sprawdźcie, do kiedy trwają

2021-11-23 12:55
GAPA 2021
Autor: NZS PW GAPA 2021

Już niedługo studenci i studentki z całej Polski przyjadą do Warszawy, by wziąć udział w Grudniowym Akademickim Przeglądzie Artystycznym! Niedawno ruszyły zapisy na tegoroczną edycję wydarzenia. Dowiedzcie się, do kiedy trwają zgłoszenia w poszczególnych kategoriach.

Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny to jedno z największych studenckich wydarzeń kulturalnych w Warszawie. Projekt jest corocznie organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej we współpracy z Komisją Kultury Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Celem wydarzenia jest jest przede wszystkim promocja nowych artystów. Organizatorzy chcą pokazać, że studencka sztuka nie odbiega poziomem od tej z profesjonalnych scen. Każda edycja ściągała do stolicy studentki i studentów z całej Polski, gdyż przegląd daje im możliwość zaprezentowania swoich talentów przed wielką publicznością. Tak będzie i tym razem! Uczestnicy i uczestniczki GAPA 2021 zmierzą się w czterech kategoriach: poezja, fotografia, stand-up i Hip-Hop. Zapisy już się rozpoczęły! Sprawdźcie, do kiedy trwają zgłoszenia w poszczególnych kategoriach.

Domenico F. Włoski mafioso zatrzymany w Krakowie. Wpadł bo miał romans z Polką.

GAPA 2021 - terminy zapisów w poszczególnych kategoriach

W tym roku organizatorzy Grudniowego Akademickiego Przeglądu Artystycznego zapraszają studentów i studentki do udziału w czterech kategoriach, których finały odbędą się w pierwszej połowie grudnia. Poniżej zamieszczamy ich daty oraz terminy zgłoszeń. Klikając poszczególne kategorie przeniesiecie się na stronę konkretnego wydarzenia na FB, gdzie znajdziecie link do formularza zgłoszeniowego.

  • POEZJA - zgłoszenia do 29.11. Finał - 6.12 (poniedziałek)
  • FOTOGRAFIA - zgłoszenia do 26.11. Finał - 6.12 (poniedziałek)
  • STAND-UP - zgłoszenia do 1.12. Finał - 8.12 (środa)
  • HIP-HOP - zgłoszenia do 3.12. Finał - 9.12 (czwartek)

Czujecie się mocni w którejś z tych kategorii? Jeśli tak, GAPA 2021 jest czymś dla was!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE