Ganał w Lambo po S8 i "karał" innych - żenujące zachowanie kierowcy [WIDEO]

2022-03-24 15:13
Lamborghini pędzi po S8
Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Lamborghini pędzi po S8

Choć kierowca Lamborghini pędził, jak szalony, znalazł czas na "ukaranie" innych uczestników ruchu drogowego. Nagranie jego żenujących wyczynów trafiło do sieci. Wideo znajdziecie również w naszym artykule.

To kolejny przykład kierowcy, który siadając za kierownicą sportowego auta, zaczyna się uważać za władcę drogi. W sieci pojawiło się nagranie sytuacji z trasy S8. Widzimy na nim pędzące z zawrotną szybkością Lamborghini, które mija ciężarówki i osobówki na trasie. Choć mogłoby się wydawać, że kierowcy bardzo się śpieszy, znalazł on jeszcze czas na to, by zahamować przed maską auta, które nie zjechało mu z drogi. Po chwili kolejny raz daje pokaz lekceważenia przepisów - jadące z normalną prędkością samochody wyprzedza poboczem. Wideo wraz z opisem sytuacji znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Najsłynniejszy lombard w Polsce od kulis

Niebezpieczna jazda lamborghini na S8 - wideo

Wideo pojawiło się na kanale STOP CHAM, gdzie publikowane są nagrania niebezpiecznych sytuacji z polskich dróg. W opisie zamieszczonym przez autora filmu czytamy: Droga ekspresowa S8. Kierowca Lamborghini bardzo się spieszy. Niestety wyprzedzające samochody spowolniły go na drodze. Po wyprzedzaniu, miał czas aby przyhamować busa, który nie zjechał mu z drogi. Kilkaset metrów dalej kolejne wyprzedzające się ciężarówki. Tym razem kierowca postanawia wyprzedzić "maruderów" poboczem. Zobaczcie, jak to wyglądało:

Droga to nie tor wyścigowy!

Lamborghini to bez wątpienia wspaniała maszyna, a jej ogromna moc zachęca do szybkiej jazdy. Trasa szybkiego ruchu nie jest jednak miejscem na sprawdzanie potencjału takiego samochodu! Do tego służą tory wyścigowe. Przekraczając prędkość i wykonując niebezpieczne manewry na drodze pełnej pojazdów, ryzykujemy życiem swoim i innych. Pamiętajmy o tym naciskając pedał gazu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE