Festiwal Sztuki Teatralnej „12 Minut” w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej. To już trzynasta edycja!

2022-11-03 8:39

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej jest miejscem, które stawia na rozwój swoich uczniów, między innymi promując wiele inicjatyw kulturalnych. W tym właśnie celu dwanaście lat temu powstał Festiwal Sztuki Teatralnej „12 Minut”. Jest to wydarzenie na bardzo dużą skalę, bo co roku odwiedza je prawie 4000 osób!

W 2022 roku przypada 13 edycja przedsięwzięcia, jakim jest Festiwal Sztuki Teatralnej „12 Minut” w IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej. Tegoroczna edycja jest zaplanowana na 22-23 listopada.

Jak co roku, będą ją mieli zaszczyt organizować uczniowie liceum. To dla nich możliwość rozwoju zainteresowań, zdobywania nowych doświadczeń, nauki odpowiedzialności oraz pracy w grupie. Festiwal jest nieodłącznym elementem życia szkoły i wzbogaca życie kulturalne lokalnej społeczności. Ponadto daje on młodym artystom możliwość przedstawienia własnych spektakli widowni z całej Warszawy! Jest to wspaniała okazja do poszerzania swoich horyzontów teatralnych i aktorskich!

Przez dwa dni wystawiane są sztuki zgłoszone przez warszawską młodzież, przeplatane atrakcjami przygotowanymi przez uczniów.

Z ogromną prędkością wjechał na stację paliw. Zatrzymał się w środku sklepu

QUIZ. Jak dobrze znasz związki frazeologiczne w języku polskim?

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Jeśli coś jest naszym słabym punktem, to mówimy, że to nasza:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE