Fałszywy taksówkarz ujęty - policja odkryła to, co przewoził

2021-09-08 15:40
TAXI
Autor: Gabi de la torre flickr.com TAXI

Bielańscy policjanci zatrzymali 27-letniego kierowcę samochodu, który był oklejony jak taksówka. W środku znaleźli ponad 4 kilogramy marihuany. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Więcej na ten temat w artykule.

Jego auto udawało taksówkę

Kryminalni z Bielan podejrzewali, że 27-letni mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki. Na terenie Śródmieścia zatrzymali pojazd, którym jechał podejrzewany. Auto na pierwszy rzut oka wyglądało jak taksówka jednej z korporacji. Okazało się jednak, że to tylko pozory, a sprytny 27-latek okleił je po prostu naklejkami podobnymi do tych, które mają legalne taksówki.

Podczas kontroli mężczyzna zachowywał się nerwowo, co wzmogło czujność policjantów. Okazało się, że w samochodzie wiózł cztery torby foliowe wypełnione po brzegi suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu testu okazało się, że w każdej z nich jest ponad kilogram marihuany.

Uprawiał marihuanę, bo dobrze wpływała na kondycję jego pszczół

Za kratkami może spędzić 10 lat

"Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 27-latka na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności" - przekazała podinsp. Elwira Kozłowska z bielańskiej Policji.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE