Ewa Farna w Warszawie. Bezpłatny koncert w amfiteatrze Bemowo

2022-09-02 9:28
Ewa Farna - wiek, dziecko, mąż, koncerty, rodzice, wzrost, kariera, piosenki, kiedyś
Autor: AKPA

W sobotę 3 września bemowski samorząd zaprasza na piknik Back to School i koncert Ewy Farnej, który odbędzie się w parku Górczewska. Pochodząca z Zaolzia wokalistka wystąpi w miejscowym amfiteatrze z bezpłatnym koncertem. Wstęp będzie wolny, ale liczba miejsc ograniczona, więc fani Ewy Farnej powinni wybrać się na miejsce odpowiednio wcześniej.

Koncert Ewy Farnej będzie zwieńczeniem pikniku Back to School, organizowanego w sobotę 3 września w parku Górczewska na Jelonkach. W okolicę można dojechać metrem (Bemowo) lub tramwajem (Czumy), ale ze względu na rozmiary parku konieczny będzie dłuższy spacer.

Rodzinny piknik na Jelonkach

O godz. 12.00 ruszy strefa piknikowa, w której - jak zapowiadają organizatorzy - każdy znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych będą czekały m.in. animacje, malowanie buziek, konkursy z nagrodami, karaoke, brokatowe tatuaże, dmuchańce, symulator dachowania, pokazy judo i porady lekarskie.

Dorośli będą mogli skorzystać z serwisu rowerowego i konsultacji lekarskich. Na stoiskach wyrobicie kartę EKUZ, potwierdzicie profil zaufany, a także zbadacie glukozę oraz ciśnienie.

Ewa Farna w Warszawie

O 17.00 na scenie bemowskiego amfiteatru wystąpi Ewa Farna. Polsko-czeska piosenkarka, autorka, producentka, znana jest publiczności od lat. Już jako 11-letnia dziewczynka stała się odkryciem Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie i otrzymała propozycję wydania własnej płyty. Od tamtej pory kariera piosenkarki nie zwalnia tempa. W Polsce zdobyła nagrody na festiwalach w Opolu czy Sopocie, a jej singiel Cicho został Polskim Hitem Dekady.

Artystka była także jurorką w programach X Factor i Idol. Rok temu Ewa Farna świętowała 15 lat pracy i z tej okazji wydała swoją najdoroślejszą, jak do tej pory, płytę Umami. Piosenki z albumu z pewnością usłyszymy podczas sobotniego koncertu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. W Warszawie brakuje kierowców. Niektóre linie zostały na rozkładzie wakacyjnym
  2. Kaczyński chce reparacji od Niemiec. "Straty to ponad 6 bilionów złotych"
  3. Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego. Wystąpi Daria Zawiałow
Nocna prohibicja w Warszawie. Aktywiści chcą zakazu sprzedaży alkoholu po godz. 22
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE