Dni otwarte Volvo Electric Days w salonie Volvo Autogala: poznaj i przetestuj Volvo C40 jako jedna z pierwszych osób w Polsce!

2022-01-19 7:49
 Dni otwarte Volvo Electric Days 17.01 – 28.02! Na klientów czeka szereg atrakcji i wyjątkowych ofert
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Poznaj nowy, w 100% elektryczny model Volvo C40, crossover stworzony bez żadnych kompromisów! Samochód został zaprojektowany tak, aby połączyć niesamowite osiągi elektrycznego auta i szacunek dla naszego środowiska. Podczas nadchodzących dni otwartych Volvo Electric Days w salonie Volvo Autogala przy ul. Toruńskiej 90 będziecie mogli nie tylko skorzystać z jazd próbnych nowym modelem C40, elektrycznym Volvo XC40 i autami z napędem hybrydowym. Czekają również niesamowite atrakcje! Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Od 17 stycznia do 28 lutego w salonie Volvo Autogala na wszystkich zainteresowanych czekają dni otwarte poświęcone nowemu, w pełni elektrycznemu Volvo C40! W każdy weekend wydarzenia będzie można skorzystać między innymi z jazd próbnych nowym modelem C40, a także innymi modelami: elektrycznym Volvo XC40 i autami z napędem hybrydowym. Najnowsze Volvo przetestujesz jako jedna z pierwszych osób w Polsce! Na odwiedzających czekają również niezwykłe atrakcje. Organizatorzy przygotowali między innymi Strefę Bezpieczeństwa, w której udostępnione zostaną refleksomierz, alkogogle i symulator zderzeń – będziesz mógł zasymulować różne sytuacje związane z podróżowaniem samochodem oraz sprawdzić swój refleks. W każdą sobotę odbywać się będą także wykłady specjalistów na różne tematy dotyczące szeroko pojętej ekologii.

 Dni otwarte Volvo Electric Days 17.01 – 28.02! Na klientów czeka szereg atrakcji i wyjątkowych ofert
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Dni otwarte Volvo Electric Days 17 stycznia – 28 lutego

PLAN wykładów w ramach cyklu „Soboty z ekologią” w salonie Volvo Autogala Soboty godz. 12.00 w terminie: 22 stycznia – 26 lutego

- 22 stycznia

„Jak rozwój fotowoltaiki w Polsce wspiera Volvo Group w Race To Zero Campaign”

Gość: Irena Gajewska, Dyrektor, Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki

- 29 stycznia

„Ograniczenie emisji dwutlenku węgla i negatywnego wpływu na środowisko w branży filmowej”

Gość: Alicja Grabowska, producentka, reżyserka, właścicielka firmy HighTidePictures, entuzjastka ekologii i dbałości o środowisko naturalne.

- 5 lutego

„Energetyka jądrowa – za i przeciw”

Gość: Mariusz Kozłowski, właściciel firmy Delta bis. Pasjonat fizyki jądrowej, nowoczesnych technologii. Uczestnik wykładów MIT Introduction to Nuclear Engineering and Ionizing Radiation.

- 12 lutego

„Nasz naturalny napęd – jak przywrócić witalność skórze i włosom”

Gość: Marzena Pawełczyk, dyplomowana ekspertka naturalnych terapii dla skóry i włosów. Od ponad 2 dekad obserwatorka i towarzyszka z holistycznym podejściem. Oferuje rytuały w trosce o zdrową skórę i włosy w oparciu o ekologiczne produkty.

- 19 lutego

„Dom probiotyczny bez chemii - wyroby z pożytecznymi mikroorganizmami dla ludzi, zwierząt i roślin zamiast chemii syntetycznej”

Goście: Monika Alina i Jacek Sekułowie, Osiem lat temu przestali się truć chemią. Opróżnili z chemii szafkę w kuchni i łazience i wstawili produkty probiotyczne do kąpieli, mycia, zmywania, prania, czyszczenia. Teraz dzielą się wiedzą i swoimi doświadczeniami.

- 26 lutego

„Elektro znaczy mobilność”

Gość: Paweł Typiak, Od 18 lat związany z radiem i telewizją, konferansjer i lektor reklamowy. Prowadził program "Dzieje się na żywo" w Wirtualnej Polsce oraz programy poranne i popołudniowe w lokalnym lubelskim Radiu Freee i Radiu Centrum. Jeździł na hulajnodze, zanim ktoś wymyślił, że może być elektryczna. Fan technologii i nowoczesnych gadżetów.

 Dni otwarte Volvo Electric Days 17.01 – 28.02! Na klientów czeka szereg atrakcji i wyjątkowych ofert
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Dni otwarte Volvo Electric Days 17 stycznia – 28 lutego - 10% rabatu na zakup Wallbox Volvo i wiele więcej!

W każdą sobotę podczas trwania wydarzenia dla właścicieli samochodów Volvo dostępna będzie oferta serwisowa: gratisowe mycie samochodu w myjni ręcznej lub mały pakiet usług, w skład którego wejdzie:

  • sprawdzenie ciśnienia w oponach,
  • sprawdzenie poziomu płynów,
  • sprawdzenie stanu piór wycieraczek,
  • uzupełnienie płynu do spryskiwaczy.

Czeka również 10% rabatu na zakup Wallbox Volvo i audyt instalacji elektrycznej w domu osoby zainteresowanej. Eksperci będą gotowi, aby podzielić się swoją fachową wiedzą na temat eksploatacji i użytkowania pojazdów elektrycznych.

Więcej informacji znajdziecie również TUTAJ.

Artykuł sponosorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE