Debata prezydencka: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

2020-06-30 10:44 A.D.
Wybory prezydenckie 2020: Kto wygrał w woj. warmińsko-mazurskim? [WYNIKI]
Autor: pexels.com Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Kto wygrał w woj. warmińsko-mazurskim?

Wybory prezydenckie 2020 odbyły się 28 czerwca. Już w niedzielę, 12 lipca czeka nas druga tura, w której urzędujący prezydent Andrzej Duda zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim. Debata prezydencka między kandydatami odbędzie się 10 dni wcześniej. Kandydaci wciąż walczą o głosy milionów Polaków. Kiedy, gdzie i o której będziemy mogli obejrzeć drugą debatę prezydencką 2020?

Spis treści

  1. Debata prezydencka: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Kiedy i o której oglądać?
  2. Debata prezydencka: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski - gdzie oglądać? 
  3. Debata prezydencka: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski - pytania

Debata prezydencka: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Kiedy, gdzie i o której oglądać? To pytania, które zadają sobie zwłaszcza osoby jeszcze niezdecydowane. Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się już w niedzielę, 12 lipca. Polacy będą wybierali pomiędzy urzędującym prezydentem Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim. W pierwszej turze zdecydowanie zwyciężył ten pierwszy, który uzyskał 43,5 procent poparcia. Rafał Trzaskowski może się pochwalić poparciem na poziomie 30,46 procent głosów. Zacięta walka toczyć będzie się o elektorat Szymona Hołowni i Krzysztofa Bosaka. Debata prezydencka ma rozwiać również wątpliwości wszystkich niezdecydowanych.

Debata prezydencka: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Kiedy i o której oglądać?

Multimedialna debata planowana jest na czwartek 2 lipca. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.45. Prowadzić ją będą: Monika Olejnik,Grzegorz Kajdanowicz, Andrzej Stankiewicz i Marek Kacprzak.

Wybory prezydenckie - jak głosować poza miejscem zamieszkania? Komunikat PKW

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Debata prezydencka: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski - gdzie oglądać? 

Debata będzie transmitowana nie tylko w telewizji TVN. Znajdziemy ją również na stronach WP oraz Onetu, a także na Twitterze, Facebooku i Youtubie.

Debata prezydencka: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski - pytania

Pytania, które zadawać będą dziennikarze podczas debaty, zostaną wcześniej zebrane od internautów. Kolejność odpowiedzi będzie losowa. Przewidziane są również wzajemne pytania, pytania od widzów i wolne oświadczenia kandydatów.