Dawid Podsiadło zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Znamy datę wyjątkowego koncertu

2022-10-24 12:00
Dawid Podsiadło
Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS

Dawid Podsiadło powraca na PGE Narodowy. Artysta ogłosił to tuż przed wydaniem swojej nowej płyty „Lata Dwudzieste". Znamy datę wydarzenia oraz wiemy, kiedy będzie można zakupić bilety.

Dawid Podsiadło zagra na PGE Narodowym

- To już za chwile. Za kilka godzin. Lata Dwudzieste od północy w streamingu, a od jutra w sklepach na pięknie wydanej płycie CD. Nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć Wasze reakcje - napisał Dawid Podsiadło na Facebooku w czwartkowy wieczór.

W tym samym wpisie artysta przekazał, że 26 sierpnia 2023 roku zagra na PGE Narodowym. - Po czterech latach przerwy Dawid Podsiadło powróci na PGE Narodowy, by latem 2023 roku zagrać tam swój solowy koncert. Materiał z najnowszego albumu zaprezentowany na okrągłej scenie 360°, to tylko przedsmak emocji, które czekają na fanów - ujawnili natomiast organizatorzy wydarzenia.

Czytaj również: Koncert "Jestem w MOW-ie, uświadom to sobie" już w tę sobotę! Młodzi zarapują własne teksty

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w poniedziałek, 24 października. Na ten moment nie są jeszcze znane ich ceny. Wejściówek przygotowano prawie 80 tysięcy.

Kim jest Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło to niezwykle popularny piosenkarz i autor tekstów. Kariera wokalisty rozkręciła się szczególnie po jego zwycięstwie w jednej z edycji polskiego X Factora

Podsiadło wydał już trzy płyty, a czwartej fani będą mogli posłuchać 21 października. Jest autorem takich hitów jak „Trójkąty i kwadraty”, „W dobrą stronę”, „Małomiasteczkowy”, czy też „Nie ma fal”.

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE