Dawid Podsiadło zagra dodatkowy koncert w Warszawie! Leśna Muzyka trzy razy w stolicy [DATA, BILETY, MIEJSCE]

2020-02-12 14:55 A.D.
Dawid Podsiadło
Autor: materiał prasowy

A co Wy na to, żebyśmy zagrali jeszcze jeden Leśny koncert w Warszawie? Bilety od jutra w sprzedaży - taka wiadomość pojawiła się na profilu Dawida Podsiadło. Fani mają powody do radości. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl Warszawa

11.02.2020 Dawid Podsiadło ogłosił dodatkowy koncert w Warszawie podczas jego trasy Leśna Muzyka. Jak czytamy na wydarzeniu:

Trasa „Leśna muzyka” jest pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej. Trasę promuje seria pojedynczo ujawnianych singli z repertuaru artysty w wersjach akustycznych, nagrana podczas sesji w Tatrach.

Pierwsze koncerty już się odbyły w innych miastach. W Warszawie zobaczyć będziemy mogli artystę w maju. Dodatkowy koncert jest zaplanowany na 17.05.2020.

Dawid Podsiadło - Leśna muzyka. BILETY, CENY

Ceny biletów na trzeci koncert Dawida Podsiadło w Warszawie nie są jeszcze znane. Najpewniej ceny wejściówek zaczynać będą się od około 100 złotych. Sprzedaż biletów na warszawskie wydarzenia ruszy w środę 12 lutego o godzinie 12:00.