Deynn Majewski

i

Autor: Damian KLAMKA/East News; Instagram @iammajewski

Rozrywka

Daniel Majewski nie mieszka już z Deynn? Pokazał zdjęcie z nowego apartamentu

2023-11-20 18:47

Rzekomy kryzys u Deynn i Daniela Majewskiego wciąż interesuje wielu fanów popularnej pary influencerów. Sytuację w ostatnim czasie podgrzał sam Majewski, wrzucając na InstaStories zdjęcie z apartamentu na jednym z warszawskich osiedli. Deynn ten sam wieczór spędziła nad świątecznymi dekoracjami w ich wspólnym domu.

W Internecie ponownie rozgorzała dyskusja nad rzekomym kryzysem w związku Deynn i Daniela Majewskiego. Influencerzy są ze sobą od ponad ośmiu lat, a w 2018 r. stali się małżeństwem. Para w swojej historii przeżywała już grosze chwile, między innymi w 2021 r., gdy internetowi celebryci zetknęli się z poważnym kryzysem i planowali zamieszkanie osobno.

Daniel Majewski wyprowadził się od Deynn? Pokazał nowy apartament

Pogłoski o kolejnym kryzysie "podgrzał" Daniel Majewski. Mężczyzna podzielił się ze swoimi fanami dość tajemniczymi zdjęciami. Po powrocie z urodzin babci we Wrocławiu influencer nie dołączył do swojej żony, lecz zatrzymał się w hotelu w Warszawie. Niedługo później Daniel opublikował wpis, w którym pozuje na tle minimalistycznie urządzonego salonu. Internauci wychwycili, że nie jest to wspólny dom małżeństwa.

Jak się okazało, identyczne pomieszczenie jest również wystawione w jednym z serwisów z ogłoszeniami sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Mieszkanie ma mieć 62 metry kwadratowe, trzy pokoje, salon z kuchnią i dwie sypialnie. Jego koszt to 9 tysięcy złotych miesięcznie.

Deynn w tym czasie dekorowała ich wspólny dom świątecznymi ozdobami. W weekend na Instagramie influencerki pojawiło się kilka InstaStories z przygotowywania budynku do nadchodzących świat.

Zobacz poniżej zdjęcia wyspy dla kaczek w Warszawie:

Podłożyła bombę w centrum. W mieszkaniu miała szokujące zdjęcia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE