Policja

i

Autor: pixabay.com Policja

Ciało mężczyzny odkryte w samochodzie przy S17. Wcześniej trwały jego poszukiwania

2022-10-05 11:23

31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego został znaleziony martwy w samochodzie stojącym na poboczu. To tragiczny finał poszukiwań, które mundurowi prowadzili po odebraniu zgłoszenia od rodziny mężczyzny.

Tragedia w powiecie garwolińskim

Odkrycia dokonano w niedzielę, 2 października. Jak przekazała nam oficer prasowy KPP w Garwolinie mł. asp. Małgorzata Pychner, tego samego dnia policjanci odebrali od rodziny mężczyzny zgłoszenie o jego zaginięciu. Mundurowi szybko rozpoczęli akcję poszukiwawczą 31-lakta z powiatu garwolińskiego. Po kilku godzinach od zgłoszenia na poboczu dawnej drogi K17 na wysokości miejscowości Anielów funkcjonariusze znaleźli pojazd, którym miał poruszać się mężczyzna. Wewnątrz policjanci odkryli jego zwłoki. Wstępne czynności wykonane pod nadzorem prokuratora wykluczyły udział osób trzecich.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jesteś w kryzysie emocjonalnym? Zadzwoń po pomoc

Jeśli czujesz, że ty lub ktoś z twoich bliskich potrzebuje pomocy psychologicznej, nie wahaj się po nią sięgnąć. Poniżej lista kontaktów do świadczących ją instytucji:

  • Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123; czynny codziennie od 14.00 do 22.00
  • Antydepresyjny Telefon Zaufania 22 484 88 01; czynny od poniedziałku do piątku od 15.00 do 20.00, dyżurują tu też lekarz psychiatra i seksuolog
  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji 22 594 91 00; czynny w środy i czwartki od 17.00 do 19.00
  • Telefon Zaufania Młodych 22 484 88 04; czynny od poniedziałku do soboty od 11.00 do 21.00
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111; czynny całodobowo 7 dni w tygodniu

Pomocy udzielają też Ośrodki Interwencji Kryzysowej. Działają zarówno w dużych, jak i w mniejszych miastach. Najbliższy OIK znaleźć można przez internet. Świadczą zarówno doraźną (telefoniczną lub osobistą) pomoc psychologiczną, jak i terapeutyczną. W ośrodkach można też umówić się na spotkanie z prawnikiem.

Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE